ŻEGNAMY LATO

W czwartek 22 września klasy 0-III uczestniczyły w mini festynie “Pożegnanie lata – powitanie jesieni” zorganizowanym przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i świetlicy. Podczas zabawy na boisku szkolnym dzieci tkały z włóczki ogromną pajęczynę, ozdabiały proporczyki pieczątkami  z jesiennych liści, bawiły się wielkimi bańkami mydlanymi i miały malowane twarzyczki jesiennymi wzorami. Z wielką radością również pokonywały przeszkody na wesołym torze przeszkód. Wspaniałą atrakcją były grillowane warzywa: cukinie, kukurydza, ziemniaki, bakłażany, pieczarki, cebulki, pomidory.  Dzieci z apetytem zjadły sporą ilość warzyw. Na koniec w klasach na dużych formatach tworzyły z jesiennych liści jeża, papugę, lwa, panią jesień, drzewo i słonecznika. Wszyscy dobrze się bawili, było wesoło, ciekawie i smacznie.