header image
 

Sukcesy 2016/2017

Konkursy pozaszkolne

Sukcesy naukowe

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

  • wyróżnienie – Hanna Girdwoyń Hanna 3b
  • wyróżnienie – Lestek Dostatni 4b
  • wyróżnienie – Michał kościelecki 4a
  • wyróżnienie – Maurycy Kurczyński 5b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • wyróżnienie – Michał Kościelecki 4a
  • wyróżnienie – Aleksandra Bartoszewska 3c
  • wyróżnienie – Damian Dąbkowski 3b
  • wyróżnienie – Nina Zdyb 3a

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł z Języka Angielskiego”

  • wyróżnienie – Maurycy Kurczyński 5b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace”

  • wyróżnienie – Lena Kaliszewska 4 c
  • wyróżnienie – Stanisław Julke 4 c
  • wyróżnienie – Adrianna Strzelecka 4a
  • wyróżnienie – Maurycy Kurczyński 5b
  • wyróżnienie – Bartosz Głażewski 6 b

II ETAP Przedmiotowy Konkurs z Matematyki MKO

  • I miejsce – Bartosz Głażewski 6b

II ETAP Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego, MKO

  • I miejsce – Alicja Wykowska 6a

Konkurs literacki w ramach ŚFMT, MDK „Muranów”

  • III miejsce – Magdalena Rutkowska

Dzielnicowy Konkurs ortograficzny, WCIES

  • I miejsce – Maurycy Kurczyński 5b

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

  • wyróżnienie – Maciej Szczeczko 6b
  • wyróżnienie – Maurycy Kurczyński 5b
  • wyróżnienie – Kornel Detka 6b
  • wyróżnienie – Bartosz Głażewski 6b

Konkurs Ortograficzny „Szkół przyjaznych Uczniom z Dysleksją” WCIES

  • III miejsce – Nina Balcerak 5b

Konkurs Techniki czytania dla klas II, WCIES

  • wyróżnienie – Daniel Wierzbicki 2 c
  • wyróżnienie – Sandra Krzyżewska 2b

Mazowiecki Konkurs Ortograficzny, SNaP

  • I miejsce – Maurycy Kurczyński 5b

Międzyszkolny Konkurs Literacki „ Ja zwierzę”

  • I miejsce – Magdalena Rutkowska 5b

Śródmiejski Konkurs „Mistrz Ortografii”

  • II miejsce – Nina Salwa 3c

XIV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „ Z ortografią za pan brat”

  • III miejsce – Nina Salwa 3c

Sukcesy artystyczne

Śródmiejskie Święto Latawca

  • I miejsce – Karolina Linkiewicz 5a
  • II miejsce – Roksana Wojcieszak 5b
  • III miejsce – Paweł Kasoń 5b

Śródmiejski Konkurs Muzyczny Młodych Talentów

  • I miejsce – Jagoda Rubach 4c
  • I miejsce – Anastazja Sakolska 3a
  • II miejsce Hanna Janas 6a

Konkurs Fotograficzny – Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów

  • II miejsce – Zofia Tomaszewska 6a
  • wyróżnienie – Kornelia Dąbrowska 6a
  • wyróżnienie – Hanna Janas 6a

Konkurs Teatralny w ramach ŚFMT

  • III miejsce – Grupa teatralna „Skorupki w masce”

Przegląd Twórczości Zespołów Teatralnych o Statuetkę Złotego Tespisa

  • II miejsce – grupa teatralna „Skorupki w masce”

Archidiecezja Konkurs Santo Subito

  • I miejsce – Wiktoria Pietraczyk 2a

Czystym Powietrzem oddychamy – śmieci nie spalamy

  • I miejsce – Marianna Janas 3a
  • I miejsce – Zuzanna Pietrzak 4 a

Sukcesy sportowe

Turniej Minisiatkówki „Varsowia cup”

  • III miejsce – Karolina Al.-Jundi, Maja Orzeszyna, Kamila Kirkor, Kaja Kryst, Oliwia Napłoszek 5a

Dzielnicowe Biegi Przełajowe WOM

  • I miejsce – Julia Meyer 6a
  • wyróżnienie – Piotr Markowicz 6b
  • wyróżnienie – Dominik Szadkowski 6b

Konkursy szkolne

Sukcesy naukowe

Konkurs na wykonanie własnej Chmury Słów w języku angielskim

  • I miejsce – Karolina Linkiewicz 5a
  • I miejsce – Julia Halko 5 a
  • I miejsce – Martyna Wieczorek 2a
  • II miejsce – Zuzanna Oniszk 2a
  • II miejsce – Maksymilian Wojtkowski 4 b
  • II miejsce – Krystian Rataj 4b
  • III miejsce – Aleksandra Biedrzycka 1a
  • III miejsce – Paweł Kasoń 5b
  • III miejsce – Olivier Mistewicz 5b
  • III miejsce – Joanna Kupras 6a
  • III miejsce – Magdalena Halko 6a

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla kl 2-6

  • I miejsce – Michał Girdwoyń 2c
  • I miejsce – Antosia Burkacka 2c
  • I miejsce – Hania Girdwoyń 3b
  • I miejsce – Lena Kaliszewska 4c
  • I miejsce – Maurycy Kuczyński 5b
  • I miejsce – Maciej Szczeczko 6b
  • II miejsce – Filip Tokaj 2c
  • II miejsce Martyna Wieczorek 2 a
  • II miejsce Maria Zalewska 3a
  • II miejsce – Michał Kościelecki 4a
  • II miejsce – Adrianna Strzelecka 4a
  • II miejsce – Paweł Kasoń 5b
  • II miejsce – Jan Walenta – Cala 6a
  • III miejsce – Maciej Rozmysł 2c
  • III miejsce – Natalia Gumieniczek 2B
  • III miejsce – Mateusz Abdi 2c
  • III miejsce – Natasza Norman 3c
  • III miejsce – Jagoda Miklewicz 3b
  • III miejsce – Maja Adamczyk 3a
  • III miejsce – Michał Karaskiewicz 4a
  • III miejsce – Maciej Ptasiewicz 4a
  • III miejsce- Stanisław Szymczykowski 5a
  • III miejsce – Wojciech Zieliński 6b

Konkurs ortograficzny

  • I miejsce Maurycy Kurczyński 5b
  • II miejsce Barbara Postek 6b

Konkurs aktywności w języku angielskim na portalu

www.edmodo.com

  • I miejsce – Barbara Postek 6b
  • II miejsce – Zofia Tomaszewska 6a
  • III miejsce – Stanisław Szymczykowski 5a

Czy znasz baśnie H.C.Andersena?

  • I miejsce – Julia Reluga 3c
  • II miejsce – Maja Sternik 2c
  • III miejsce – Wiktoria Pietraczyk 2a
  • III miejsce – Jagoda Miklewicz 3b

Konkurs matematyczny dla klas IV „Główka Pracuje”

  • I miejsce – Michał Kościelecki 4a
  • II miejsce – Adrianna Strzelecka 4a
  • III miejsce – Stanisław Julke 4c

Konkurs matematyczny dla klas V „Mistrz liczenia”

  • I miejsce – Paweł Kasoń 5b
  • II miejsce – Maurycy Kurczyński 5b
  • II miejsce – Łukasz Tański 5a
  • II miejsce – Julia Wojno 5a
  • III miejsce Joanna Garbacz 5a

Konkurs matematyczny dla klas trzecich

  • I miejsce – Hanna Girdwoyń 3b
  • I miejsce – Anika Gajowniczek 3b
  • II miejsce – Maja Adamczyk 3a
  • II miejsce – Maria Zalewska 3a
  • III miejsce – Nina Zdyb 3a

Konkurs pięknego czytania dla kl I-III

  • I miejsce – Rafał Karaś – Dąbrowski 1a
  • I miejsce – Maciej Rozmysł 2c
  • I miejsce – Nina Salwa 3c
  • II miejsce Lena Tomczak 1a
  • II miejsce – Zuzanna Roskosz 1a
  • II miejsce – Wiktoria Pietraczyk 2a
  • II miejsce – Aleksander Duranowski 2a
  • II miejsce – Gabriela Wrzosek 2a
  • II miejsce – Jagoda Miklewicz 3b
  • II miejsce – Maria Mokrosińska 3a
  • II miejsce – Maja Adamczyk 3a
  • III miejsce – Zofia Ptasiewicz 1a
  • III miejsce – Pola Kacprzak 1a
  • III miejsce – Marta Puczyńska 2a
  • III miejsce Natalia Gumieniczek 2b
  • III miejsce – Antonina Ćwil 2b
  • III miejsce – Aleksandra Bartoszewska 3c
  • III miejsce – Marianna Janas 3a
  • III miejsce – Hanna Girdwoyń 3b

Konkurs wiedzy historycznej „Mity greckie”

  • I miejsce Karolina Linkiewicz 5a
  • I miejsce – Joanna Garbacz 5a
  • I miejsce Stanisław Szymczykowski 5a
  • I miejsce – Julia Wojno 5a
  • I miejsce – Łukasz Tański 5a
  • II miejsce – Karolina Siekierzyńska 5b
  • II miejsce Maurycy Kurczyński 5b
  • II miejsce – Julia Halko 5a
  • III miejsce – Jakub Kaczanowski 5b
  • III miejsce – Paweł Kasoń 5b

Konkurs wiedzy historycznej „Harcerska Poczta Polowa”

  • I miejsce – Zofia Walenciak 6b
  • I miejsce – Julia Daniłowska 6b
  • I miejsce –Kornelia Dąbrowska 6a
  • II miejsce – Szymon Gago 6b
  • II miejsce Barbara Postek 6a
  • Wyróżnienie – Kinga Milaniuk 6a

Konkurs ortograficzny dla kl. III

  • I miejsce – Emilia Cieślak 3a
  • I miejsce – Maria Mokrosińska 3a
  • I miejsce – Maria Zalewska 3a
  • II miejsce – Maja Adamczyk 3a
  • III miejsce – Nina Salwa 3c

Konkurs pisania z pamięci dla kl II

  • I miejsce – Antonina Burkacka 2c
  • I miejsce Michał Girdwoyń 2c
  • I miejsce – Stanisław Modzelewski 2b
  • I miejsce – Gabriela Wrzosek 2a
  • II miejsce Natalia Gumieniczek 2b
  • II miejsce Wiktoria Pietraczyk 2a
  • III miejsce – Wojciech Łukaszewski 2b
  • III miejsce – Maria Waleszkiewicz 2a
  • III miejsce – Wiktoria Żukowska 2c

Sukcesy artystyczne

Konkurs recytatorski „Ortograficzne wierszyki”

  • I miejsce – Aleksandra Biedrzycka 1a
  • II miejsce – Antonina Burkacka 2c
  • II miejsce – Gabriela Wrzosek 2a
  • III miejsce – Julia Reluga 3c
  • III miejsce – Anastazja Sakolska 3a

Konkurs krasomówczy „ Moja ulubiona baśń”

  • I miejsce Jagoda Miklewicz 3b
  • I miejsce – Paulina Piwowarczyk 2b
  • II miejsce Damian Dąbkowski 3b
  • III miejsce – Izabela Krzywosz 1a
  • III miejsce Laura Pezda 3a

Konkurs różańcowy

  • I miejsce – Marta Bogusz 3c
  • I miejsce – Nina Salwa 3c
  • II miejsce – Kuba Krasuski 3c
  • II miejsce – Aleksandra Biedrzycka 1a
  • III miejsce – Hanna Kasoń 2a
  • III miejsce – Paweł Kasoń 5b

Szopka Bożonarodzeniowa

  • I miejsce – Julia Dudek 1a
  • II miejsce – Ola Zacharczuk „0”
  • II miejsce Aleksandra Biedrzycka 1a
  • III miejsce – Marta Siudzińska 6a

Konkurs Kolęd i Pastorałek kl. 1-3 wokalny

  • I miejsce – Nina Salwa 3c
  • I miejsce – Julia Reluga 3c
  • II miejsce – Anastazja Sakolska 3a
  • III miejsce Hanna Kasoń 2a
  • III miejsce – Miklewicz Jagoda 3b
  • III miejsce Miklewicz Helena „0”

Konkurs Kolęd i Pastorałek kl. 4-6 wokalny

  • I miejsce – Wojcieszak Roksana 5b
  • I miejsce – Zofia Ogiegło 5a
  • I miejsce – Natalia Kupras 4a
  • II miejsce- Pakuła Julia 5b
  • II miejsce -Michał Kościelecki 4a
  • III miejsce -Julia Mayer 6a
  • III miejsce -Maria Sobieska 4b
  • III miejsce -Anna Piekarek 4a

Konkurs Kolęd i Pastorałek kl. 1-3 instrumentalny

  • I miejsce Anika Gajowniczek 3b
  • I miejsce – Wiktoria Pietraczyk 2a
  • I miejsce – Jagoda Miklewicz 3b
  • II miejsce Natalia Gumieniczek 2b
  • II miejsce Nina Jeneralska 3b
  • II miejsce Martyna Adamczyk 3 b
  • III miejsce – Marta Puczyńska 2a
  • III miejsce – Pola Stolarska 3c

Konkurs Kolęd i Pastorałek kl. 4- 6 instrumentalny

  • I miejsce – Paweł Kasoń 5b
  • I miejsce Karolina Linkiewicz 5a
  • I miejsce Jagoda Rubach 4c
  • I miejsce – Roksana Wojcieszak 5b
  • I miejsce -Aleksandra Proć 5b
  • I miejsce -Magdalena Rutkowska 5b
  • I miejsce -Aniela Pollok 5b
  • II miejsce -Karolina Kryst 5a
  • II miejsce -Barbara Postek 6b
  • II miejsce -Karolina Siekierzyńska 5b
  • II miejsce -Marta Siudzińska 6b
  • II miejsce -Matylda Gwiazdowska 6a
  • III miejsce- Maksymilian Gumieniczek 4a
  • III miejsce -Julia Halko 5a
  • III miejsce -Aleksandra Słowik 4a
  • III miejsce -Adrianna Strzelaecka 4a
  • III miejsce -Jaśmina Trochimko 6a
  • III miejsce -Antonina Wallewei 4c
  • III miejsce -Bianka Dzido 6b
  • III miejsce -Julia Sułek 6b

Konkurs na kartkę świąteczną wykonaną w programie komputerowym

  • I miejsce -Helena i Jagoda Miklewicz 3b
  • I miejsce- Szymon Julke „0”
  • I miejsce -Maksymilian Broszkiewicz – Krzyżanowski 3c
  • II miejsce -Damian Dąbkowski 3b
  • II miejsce -Hanna Radziszewska 3b
  • II miejsce -Jan Szymański 3b
  • II miejsce -Wiktoria Pietraczyk 2a
  • III miejsce -Aleksandra Biedrzycka 1a
  • III miejsce -Jan Radziszewski 1a
  • III miejsce -Blanka Jankowska 1a
  • III miejsce – Zuzanna Rozkosz 1a

Konkurs literacki „Mikołajek to ja”

  • I miejsce – Łukasz Tański 5a
  • II miejsce Bartosz Rozmysł 6b
  • II miejsce – Maciej Łukaszewski 6b

Konkurs literacji „ Opowiem Ci bajkę”

  • I miejsce – Marie Roskoszny 3a
  • II miejsce – Julia Reluga 3c
  • II miejsce – Wiktoria Pietraczyk 2a
  • III miejsce – Nina Salwa 3c
  • III miejsce – Marianna Janas 3a

Konkurs „Jestem bezpieczny w internecie”

  • I miejsce – Zuzanna Oniszk 2a
  • I miejsce – Kacper Strojecki 4 a
  • I miejsce – Julia Halko 5a
  • I miejsce – Zofia Walenciak 6b
  • II miejsce – Jagoda Miklewicz 3b
  • II miejsce – Stanisław Plichta 3b
  • II miejsce – Zuzanna Pietrzak 4a
  • II miejsce – Stanisław Szymczykowski 5a
  • II miejsce – Magdalena Halko 6a
  • III miejsce – Maksymilian Broszkiewicz – Krzyżanowski 3c
  • III miejsce – Hanna Girdwoyń 3b
  • III miejsce – Anna Piekarek 4a
  • III miejsce – Michał Karaskiewicz 4a
  • III miejsce – Karolina Linkiewicz 5a

Szkolny Konkurs Muzyczny – instrumentalny dla kl. 4-6

  • I miejsce – Jagoda Rubach 4c
  • I miejsce – Wojno Julia 5a
  • I miejsce – Hanna Janas 6a
  • I miejsce – Matylda Gwiazdowska 6a
  • I miejsce – Marta Siudzińska 6b
  • II miejsce – Roksana Wojcieszak 5b
  • II miejsce – Bianka Dzido 6b
  • II miejsce – Adrianna Strzelecka 4a
  • III miejsce – Ola Proć 5b
  • III miejsce – Paweł Kasoń 5b
  • III miejsce – Kinga Frej 6a
  • III miejsce – Jaśmina Trochimko 6a
  • III miejsce – Karolina Siekierzyńska 5b
  • III miejsce – Julia Halko 5a
  • III miejsce – Mikołaj Gryber 6a
  • III miejsce – Karolina Linkiewicz 5a

Szkolny Konkurs muzyczny – instrumentalny kl. 1-3

  • I miejsce – Nina Salwa 3c
  • I miejsce – Anika Gajowniczek 3b
  • II miejsce – Nina Jeneralska 3B
  • II miejsce – Martyna Adamczyk 3b
  • III miejsce – Natalia Gumieniczek 2b
  • III miejsce – Wiktoria Pietraczyk 2a
  • III miejsce – Marta Puczyńska 2a

Szkolny Konkurs Piosenki kl. 1-6

  • I miejsce – Natalia Kupras 4a
  • I miejsce – Julia Pakuła 5b
  • I miejsce – Anastazja Sakolska 3a
  • II miejsce -Julia Meyer 6a
  • III miejsce –Anna Piekarek 4a

Konkurs wielkanocny

  • I miejsce – Zuzanna Oniszk 2a
  • I miejsce – Gabriela Wrzosek 2a
  • II miejsce – Aleksandra Biedrzycka 1a
  • II miejsce – Maria Zalewska 3a
  • III miejsce – Marta Siudzińska 6b
  • III miejsce – Julia Halko 5a
  • III miejsce – Julia Wojno 5a

Sukcesy sportowe

Dwa ognie usportowione

  • I miejsce – 4a Franciszek Pollok, Bruno Nowak-Far, Aleksandra Słowik, Stefan, Jarymowicz Maksymilian Gumieniczek, Robert Małaczyński, Wiktoria Godlewska, Stefania Sural, Natalia Kupras, Dominik Grzelak, Antonina Bok, Kacper Strojecki.
  • I miejsce – 4b Krystian Rataj, Wiktor Misztal, Andrzej Więckowski, Cyprian Kaczmarek, Hubert Długosz, Dominik Wyszyński, Michał Tarczyluk, Natan Panek, Rafał Robaczewski, Wiktoria Sułek, Małgorzata Gawryś, Maria Sobieska
  • I miejsce – 4c Tomasz Wyszogrodzki, Franciszek Lis, Maciej Orłowski, Łukasz Nowik, Olaf Prasowski, Mateusz Daczka, Pola Olasek, Jagoda Rubach, Antonina Wallewein, Agata Roszkowska, Zofia Lis, Roksana Wróblewska

Minisiatkówka dziewcząt

  • I miejsce – 5b Roksana Wojcieszak, Magdalena Grabowska, Aleksandra Proć, Wiktoria Pisarek, Aniella Pollok, Karolina Siekierzyńska, Nina  Balcerak, Zuzanna Urlińska
  • II miejsce -5a Kaja Kryst, Karolina Al.-Jundi, Oliwia Napłoszek, Maja Orzeszyna, Wiktoria Horbacz, Julia Wojno, Maria Sobocińska, Inez Szumigaj

Ringo

  • I miejsce – Karolina Siekierzyńska 5b
  • I miejsce – Kaja Kryst 5a
  • I miejsce – Maja Orzeszyna 5a
  • I miejsce Roksana Wojcieszak 5b
  • II miejsce – Magdalena Rutkowska 5b
  • II miejsce- Ola Proć 5b
  • II miejsce -Maria Sobocińska 5a
  • II miejsce -Zofia Ogiegło 5a
  • III miejsce -Joanna Garbacz 5a
  • III miejsce -Kamila Kirkor 5a
  • III miejsce -Julia Wojno 5a
  • III miejsce -Amelia Mazurkiewicz 5b

Piłka koszykowa

  • I miejsce – Bianka Dzido 6b
  • I miejsce- Julia Sułek 5b
  • I miejsce – Julia Daniłowska 5b
  • I miejsce- Emilia Piekarniak 6b
  • I miejsce – Matylda Gwiazdowska 6a
  • II miejsce Hanna Janas 6a
  • II miejsce- Alicja Wykowska 6a
  • II miejsce – Magdalena Halko 6a
  • II miejsce – Jaśmina Trochimko Kloch 6a
  • II miejsce – Julia Meyer 6a
  • II miejsce – Zofia Tomaszewska 6a

 Konkurs taneczny „Dance ma sens” klasy I-III

  • I miejsce – Hanna Kasoń 2a
  • I miejsce – Jagoda Miklewicz 3b
  • I miejsce – Helena Miklewicz „0”
  • II miejsce- Gabriela Wrzosek 2a
  • II miejsce – Laura Pezda 3a
  • III miejsce- Maria Mokrosińska3a
  • III miejsce- Marie Roskoszny 3a

Konkurs Taneczny „Dance ma sens” klasa IV-VI

  • I miejsce – Michał Karaskiewicz 4a
  • I miejsce – Joanna Kupras 6a
  • I miejsce – Wiktoria Stankiewicz 6a
  • II miejsce – Magdalena Rutkowska 5b
  • II miejsce -Aniela Pollok 5b
  • II miejsce – Roksana Wojcieszak 5b
  • III miejsce -Kinga Milaniuk 6a
  • III miejsce -Jaśmina Trochimko-Kloch 6a
  • III miejsce -Hanna Janas 6a

Piłkarzyki

  • I miejsce – Łukasz Pepel 5b
  • I miejsce – Karolina Kryst 5a
  • I miejsce- Mateusz Daczka 4c
  • I miejsce – Franciszek Lis 4 c
  • I miejsce – Julia Sułek 6b
  • I miejsce – Bianka Dzido 6b
  • I miejsce – Bartosz Rozmysł 6b
  • II miejsce- Wojciech Zieliński 6b
  • II miejsce- Jakub Kaczanowski 5b
  • II miejsce- Agata Roszkowska 4c
  • II miejsce- Zofia Lis 4c
  • II miejsce- Jakub Kaczanowski 5b
  • III miejsce- Mikołaj Penzioł-Bartz 6b
  • III miejsce – Karolina Siekierzyńska 5b
  • III miejsce- Roksana Wojcieszak 5b
  • III miejsce – Kamila Kirkor 5a
  • III miejsce – Wsewołod Sakolski 5a

Realizowane Projekty

Certyfikat „ Szkoła z klasą 2.0”

Projekt „Apollo”

„Wars i Sawa” – warszawski system wspierania uzdolnionych

„Archi-przygody”

„Szkoła równego traktowania”

„Bezpieczna szkoła, bezpieczny uczeń” III Ogólnopolski Konkurs

„Code Week”

„Klub Młodego Odkrywcy”

„Wf z klasą”

„W biegu po zdrowie bis”

„Peace Education on the move”

“Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją”

„Klub Szkół Unicef”

„Mistrzowie kodowania”

„Pączki w programowaniu”

„Odyseja Umysłu”