header image
 

Sukcesy 2008/2009

SUKCESY NAUKOWE

  • Laureat Konkursu Matematycznego „Torus”
    • Jarema Kozielewski IVa
  • Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”:
    • Jarema Kozielewski IVa
    • Łukasz Garbacz IVb
    • Emil Kalata IIIb
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”:
    • Filip Włodarczyk VIb
    • Adam Smolik IVa
    • Przemysław Rudziński IIIb
  • Nagroda w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”:
    • Mateusz Kawałko IIc
    • Patrycja Kołtuniak IIc
    • Michał Paczkowski IIc
  • Laureat Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA7:
    • Sebastian Kot VIa
  • Finalistka Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA7:
    • Agnieszka Gawlik VIa
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Internetowa Liga Zadaniowa”:
    • Diana Boruc VIc
    • Agnieszka Gawlik VIa
    • Sebastian Kot VIa
    • Gabriela Korach VIa
    • Filip Włodarczyk VIb
    • Julia Ostrowska VIc
    • Marcin Małkowski VIc
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Internetowa Liga Zadaniowa”:
    • Marta Krakowska Va
    • Marta Paczkowska Va
    • Kacper Zwierzchowski VIa
    • Alina Werbanowska Va
  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Sprachdoktor 2009”:
    • Daniel Wójtowicz Va
  • Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Sprachdoktor 2009”:
    • Małgorzata Kwiatkowska IVb
    • Kamil Wojtasik Va
  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English Ace 2009”:
    • Laura Korach IVb
  • Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English Ace 2009”:
    • Kamil Wojtasik Va
    • Gabriela Korach VIa
  • III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym „Ortografia na medal”:
    • Jan Postek IVb
  • III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym dla klas I-III:
    • Milena Tybor IIIa
    • Aleksandra Bowanko IIIb
  • I miejsce w Warszawskim Konkursie Matematycznym:
    • Emil Kalata IIIb
    • Alan Tomaszewski IIIb
    • Przemysław Rudziński IIIb
  • IV miejsce w Konkursie Wiedzy o Lesie organizowanym przez Pałac Młodzieży PKiN i Nadleśnictwo Jabłonna:
    • Filip Włodarczyk VIb

SUKCESY ARTYSTYCZNE

  • Laureatka Konkursu Plastycznego Dzielnicy Śródmieście pt. „Oblicza Warszawskiej Syrenki”.
    • Julia Ostrowska VIc
  • I miejsce w VIII Warszawskim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „ASTERIADA”;
  • I miejsce w 12. Przeglądzie Swobodnych Inicjatyw;
  • Wyróżnienie w Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Teatralia 2009”;
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Szkolnych „Melpomena w szkolnej ławce” Zespół teatralny „Łosie”:
    • Dominika Andrzejczuk VIb
    • Kinga Dąbkowska VIb
    • Paulina Iwanek VIb
    • Amal Jassim VIb
    • Ewelina Sołtys VIc
    • Daniel Klimowicz VIb
    • Michał Kuźmiuk VIb
    • Filip Włodarczyk VIb
  • Nagroda w Konkursie Fotograficznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”:
    • Katarzyna Popowska VIb
    • Wojciech Szczepański Vb
    • Stanisław Słowik IVb
  • Wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”:
    • Aleksandra Rucińska VIc
    • Katarzyna Olczak VIb
    • Konrad Jaszczuk Vb
    • Michał Ciesielski Vb
    • Zuzanna Weremijewicz IVb
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”:
    • Marcin Kozłowski IIIa
  • III miejsce w Konkursie Recytatorskim Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”:
    • Julianna Jagiełło IIa
  • Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”:
    • Urszula Wiśniewska IIa
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Przyroda w moim mieście” zorganizowanym przez dzielnicę Śródmieście i ONZ – Habitat:
    • Matylda Retyk Ia
    • Iza Pacek Ic
    • Jakub Małkowski Ia

SUKCESY SPORTOWE

  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Dzielnicy Śródmieście w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt:
    • Gabriela Korach VIa
    • Agnieszka Gawlik VIa
    • Paulina Iwanek VIb
    • Dominika Andrzejczuk VIb
    • Weronika Bogucka VIc
    • Amal Jassim VIb
    • Małgorzata Graszkiewicz Va
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Dzielnicy Śródmieście w mini siatkówce dziewcząt:
    • Gabriela Korach VIa
    • Agnieszka Gawlik VIa
    • Paulina Iwanek VIb
    • Hanna Śmiałowska VIb
    • Katarzyna Popowska VIb
    • Aleksandra Rucińska VIc
    • Karolina Barżykowska VIb
    • Josephine Boineau VIa
    • Weronika Wrona VIa
  • III miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Dzielnicy Śródmieście w pływaniu:
    • Gabriela Korach VIa
    • Agnieszka Gawlik VIa
    • Sebastian Kot VIa
    • Weronika Wrona VIa
    • Aleksandra Zdzebel Va
    • Laura Korach IVb
    • Jakub Spanier IVa
    • Kinga Stankiewicz IVc
  • III miejsce w dzielnicowych finałach programu „Od zabawy do sportu”:
    • Marcelina Szymańska IIa
    • Urszula Wiśniewska IIa
    • Piotr Radziszewski IIb
    • Cezary Skarżyński IIb
    • Milena Tybor IIIa
    • Urszula Zielińska IIIb
    • Emil Kalata IIIb
    • Bartosz Łukasiewicz IIIa
    • Krzysztof Świerczewski IIIa
    • Julia Malarowska IVc
    • Maja Malczewska IVa
    • Rafał Gajewski IVc
    • Dmytro Homenyuk IVb
  • Finaliści Mistrzostw Warszawy Szkół Podstawowych w biegach przełajowych:
    • Agnieszka Gawlik VIa
    • Maria Gibniewska Vb
    • Konrad Jaszczuk Vb
    • Wojciech Szczepański Vb
    • Piotr Igiehon VIc
  • IV miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w czwórboju lekkoatletycznym:
    • Agnieszka Gawlik VIa
  • I miejsce w turnieju mini siatkówki o Puchar Naczelnika Wydziału Sportu i Rekreacji:
    • Gabriela Korach VIa
    • Agnieszka Gawlik VIa
    • Paulina Iwanek VIb
    • Weronika Bogucka VIc
    • Josephine Boineau VIa
    • Weronika Wrona VIa
    • Hanna Śmiałowska VIb
    • Aleksandra Radzikowska Va
    • Anita Daniłowska Va
  • III miejsce w zawodach dla klas drugich „Już pływam”:
    • Zofia Orłowska IIa
    • Kosma Kozielewski IIa