header image
 

Sukcesy 2012/2013

Sukcesy naukowe

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny miniLOGIA 11

  • Laureat – Julianna Jagiełło 6a
  • Laureat – Mateusz Kawałko 6b
  • Laureat – Piotr Radziszewski 6a

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Bardzo dobry wynik – Kacper Musiał 5a
  • Wyróżnienie – Bartosz Gałażewski 2b
  • Wyróżnienie – Maciej Szczeczko 2b
  • Wyróżnienie – Wojciech Zieliński 2b
  • Wyróżnienie – Dominik Gawlik 3b
  • Wyróżnienie – Agata Pietraczyk 4a
  • Wyróżnienie – Katarzyna Babińska 4b
  • Wyróżnienie – Jakub Rozkosz 5b
  • Wyróżnienie – Julianna Jagiełło 6a

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Liga Zadaniowa 04

  • I miejsce – Kosma Kozielewski 6a
  • I miejsce – Kacper Musiał 5a
  • I miejsce – Kacper Skarżyński 5a
  • I miejsce – Miłka Żmuda 6a
  • I miejsce – Mateusz Kawałko 6b
  • II miejsce – Julianna Jagiełło 6a
  • II miejsce – Michał Gołaszewski 5a
  • II miejsce – Piotr Radziszewski 6a
  • II miejsce – Martyna Bączek 5b
  • III miejsce – Weronika Głowińska 6b

Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego „English Ace 2013”

  • 10 miejsce w kraju – Kacper Frączek 5c

Ogólnopolski  Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor 2013”

  • 5 miejsce w województwie – Jan Mokrosiński 4b
  • 5 miejsce w województwie – Zuzanna Meyer 5c
  • 10 miejsce w województwie – Dagmara Niedbała 4b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Nagroda za bardzo dobry wynik – Dagmara Niedbała 4b
  • Nagroda za bardzo dobry wynik – Filip Szympliński 5a
  • Nagroda za bardzo dobry wynik – Krzysztof Perzyna 5c
  • Nagroda za bardzo dobry wynik – Mateusz Kawałko 6b
  • Wyróżnienie – Franek Zieliński 3c
  • Wyróżnienie – Dominik Niedbała 4b
  • Wyróżnienie – Adam Błoński 5b

XII  edycja Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”

  • Finalista konkursu wojewódzkiego – Mateusz Kawałko 6 b

Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III Szkół Podstawowych m.st. Warszawy

  • I miejsce – Mikołaj Tencer 3b
  • I miejsce – Jonatan Toporowsk 3c

Dzielnicowy konkurs matematyczny dla uczniów klas 3 „Wzorowy Matematyk”

  • I miejsce – Krzysztof Faber 3b
  • II miejsce – Michał Szczepański 3c
  • III miejsce – Grzegorz Faszcza 3c
  • III miejsce – Jonatan Toporowski 3c

Warszawski konkurs matematyczny dla uczniów  klas III „Mała Olimpiada Matematyczna”

  • II miejsce – Krzysztof Faber, kl. III b

Warszawski Konkurs Ortograficzny ” Z ortografią za pan brat” dla uczniów klas III Szkół Podstawowych m. st. Warszawy

  • II miejsce – Jonatan Toporowski 3c

Konkurs Wiedzy o lesie – organizator Nadleśnictwo Jabłonna i Pałac Młodzieży

  • Wyróżnienie – Zuzanna Janas IV c
  • Wyróżnienie – Michał Słomiński V b
  • Wyróżnienie – Matylda Latek VI a
  • Wyróżnienie – Marta Mateńka VI a
  • Wyróżnienie – Jacek – Kazalski VI b

Konkurs językowy „Life is great in Great Britain”

  • I miejsce – Ludmiła Żmuda 6a
  • I miejsce – Marta Mateńka 6a
  • II miejsce – Urszula Wiśniewska 6a
  • II miejsce – Ola Kozłowska 6a
  • III miejsce – Matylda Latek 6a
  • III miejsce – Justyna Tadros 6a
  • III miejsce – Kosma Kozielewski 6a
  • III miejsce – Piotr Radziszewski 6a

Sukcesy artystyczne

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”

  • Konkurs plastyczny „Ja – Zwierzę”
    • Brązowa Wena – Zuzanna Meyer 5c
    • Brązowa Wena – Patrycja Kołtuniak 6b
    • Wyróżnienie – Aleksandra Stuldych 4b
    • Wyróżnienie – Matylda Latek 6a
  • Konkurs plastyczny „Miłość niejedno ma imię”
    • Wyróżnienie – Mateusz Kawałko 6b
  • Konkurs plastyczny „Moja Warszawa. Miejsca, które znam, miejsca, o których chcę pamiętać.
    • III miejsce – Mateusz Kawałko 6b
  • Konkurs literacki
    • Wyróżnienie – Marta Mateńka 6a
  • Konkurs recytatorski
    • Wyróżnienie – Zuzanna Janas 4c
  • Konkurs teatralny
  • Wyróżnienie – grupa teatralna:
    • Hersylia Czernicka 4a
    • Zuzanna Kurpińska 4a
    • Zuzanna Lis 4a
    • Agata Pietraczyk 4a
    • Makary Jasiński 4a
    • Pola Łabędzka 4a
    • Katarzyna Babińska 4b
    • Dominika Drosio 4b
    • Łucja Kaźmierska 4b
    • Aleksandra Kowalska 4b
    • Sandra Miłosz 4b
    • Dominik Niedbała 4b
    • Maja Zdulska 4b
  • Konkurs fotograficzny
    • Srebrna Wena – Martyna Bączek 5c
    • Srebrna Wena – Marta Mateńka 6a
    • Wyróżnienie – Marianna Kot 5b
    • Wyróżnienie – Michał Zaleta 5b
    • Wyróżnienie – Zuzanna Zbroszczyk 5c
    • Wyróżnienie – Piotr Radziszewski 6a
    • Wyróżnienie – Weronika Głowińska 6b
    • Wyróżnienie – Mateusz Kawałko 6b
    • Wyróżnienie – Patrycja Kołtuniak 6b
    • Wyróżnienie – Weronika Wiśniewska – Rosjan 6b
  • Konkurs taneczny
  • Wyróżnienie –  grupa młodsza:
    • Natalia Łempicka 3a
    • Ignacy Arabski 3a
    • Ola Wolska 3a
    • Michał Szymański 3a
    • Jan Kołodziejski 3a
    • Wiktoria Gadomska 3a
    • Joachim Zbroszczyk 3a
    • Daria Rudzińska 3a
    • Julia Świergotka 3a
    • Kamila Jaworska 3a
    • Basia Judyta 3a
    • Zosia Klocek 3a
    • Julia Hubik 3a
    • Natalia Hubik 3a
    • Weronika Świercz 3a
    • Zuzia Michalczuk 3a
  • Wyróżnienie – grupa starsza:
    • Janek Mokrosiński 4b
    • Litka Kazimierska 4b
    • Łucja Kazimierska 4b
    • Maja Zdulska 4b
    • Ola Stuldych 4b
    • Ola Kowalska 4b
    • Jan Słowik 4a
    • Julia Dudek 4c
    • Marta Powierza 4c
    • Wiktoria Ługowska 5c
    • Iza Pacek 5c
    • Maria Dąbkowska 5c
    • Marianna Kot 5b
    • Martyna Bączek 5c
  • Śródmiejski konkurs „Święto latawca”
    • I miejsce – Cyprian Kaczmarek „0”
    • I miejsce – Barbara Postek  2b
    • I miejsce – Marianna Kot 5b
    • I miejsce – Julianna Jagiełło 6a
    • I miejsce – Barbara Wojcieszak 6a
    • II miejsce – Lena Kaliszewska „0”
    • II miejsce – Grzegorz Faszcza 3c
    • II miejsce – Filip Szympliński 5a
    • II miejsce – Martyna Bączek 5c
    • II miejsce – Ola Sobecka 5c
    • III miejsce – Mikołaj Gryber 2a
    • III miejsce – Grzegorz Faszcza 3c
    • III miejsce – Kacper Skarżyński 5a
    • III miejsce – Wiktoria Mielczarek 5b
    • III miejsce – Barbara Wojcieszak 6a
    • III miejsce – Piotr Radziszewski 6a

Mistrzostwa Warszawy latawców płaskich i skrzynkowych BEMOWO – 2012

  • I miejsce – Klub „DREWUTNIA”
  • I miejsce – Julianna Jagiełło 6a
  • II miejsce – Marianna Kot 5b
  • II miejsce – Barbara Wojcieszak 6a
  • III miejsce – Marianna Kot 5b
  • III miejsce – Piotr Radziszewski 6a
  • Wyróżnienie – Filip Szympliński 5a
  • Wyróżnienie – Julianna Jagiełło 6a
  • Wyróżnienie – Barbara Wojcieszak 6a

Interdyscyplinarny Konkurs o Korczaku

  • Laureat – Marta Mateńka 6a

Konkurs teatralny o Statuetkę Złotego TESPISA – III Przegląd Twórczości Dziecięcych Zespołów Teatralnych

  • Grand Prix – grupa teatralna:
    • Hersylia Czernicka 4a
    • Zuzanna Kurpińska 4a
    • Zuzanna Lis 4a
    • Agata Pietraczyk 4a
    • Makary Jasiński 4a
    • Pola Łabędzka 4a
    • Katarzyna Babińska 4b
    • Dominika Drosio 4b
    • Łucja Kaźmierska 4b
    • Aleksandra Kowalska 4b
    • Sandra Miłosz 4b
    • Dominik Niedbała 4b
    • Maja Zdulska 4b
  • Wyróżnienie – Katarzyna Babińska 4b
  • Wyróżnienie – Makary Jasiński 4a
  • Wyróżnienie – Hersylia Czernicka 4a
  • Wyróżnienie – Agata Pietraczyk 4a
  • Wyróżnienie – Dominika Dronio 4b
  • Grand Prix –  grupa teatralna:
    • Matylda Retyk 5a
    • Alicja Welo 5a
    • Zuzanna Meyer 5c
    • Zuzanna Zbroszczyk 5c
    • Zuzanna Zielińska 5c
    • Julianna Jagiełło 6a
    • Paulina Kaczanowska 6a
    • Zuzanna Kamińska 6a
    • Wiktoria Kowalska 6a
    • Marta Mateńka 6a
    • Marta Myszkowska 6a
    • Zuzanna Pączkowska 6a
    • Zofia Orłowska 6a
    • Justyna Tadros 6a
    • Urszula Wiśniewska 6a
    • Ludmiła Żmuda 6a
    • Jan Czopek 6a
    • Emil Eljaszewicz 6a
    • Kosma Kozielewski 6a
    • Krzysztof Nowik 6a
    • Piotr Radziszewski 6a
    • Michał Ryniewicz 6a
    • Cezary Skarżyński 6a
    • Karol Zalewski 6a

Sukcesy sportowe

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w unihokeju

  • II miejsce
    • Adam Lipiec 5a
    • Kacper Musiał 5a
    • Kacper Skarżyński 5a
    • Filip Wira 5b
    • Marcin Łukasiewicz 5c
    • Piotr Radziszewski 6a
    • Czarek Skarżyński 6a
    • Arek Tomaszewski 6a

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w piłce siatkowej chłopców

  • III miejsce
    • Kacper Musiał 5a
    • Kacper Skarżyński 5a
    • Czarek Skarżyński 6a
    • Kacper Padewski 6a
    • Arek Tomaszewski 6a
    • Emil Eljaszewicz 6a
    • Mateusz Kawałko 6b
    • Michał Ryniewicz 6a
    • Piotr Radziszewski 6a

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w piłce siatkowej dziewcząt

  • II miejsce
    • Matylda Latek 6a
    • Ula Wiśniewska 6a
    • Wiktoria Kowalska 6a
    • Ola Kozłowska 6a
    • Julia Jagiełło 6a
    • Patrycja Kołtuniak 6b
    • Wiktoria Kobylińska 6b
    • Basia Wojcieszak 6a
    • Ala Stewula 5b
    • Zuzia Zielińska 5c

Zawody pływackie „Już pływam” Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście

  • I miejsce
    • Alicja Wykowska 2a
    • Magda Halko 2a
    • Jan Cała 2a
    • Piotr Markiewicz 2b

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w piłce nożnej chłopców

  • III miejsce
    • Ernest Kozłowski 4c
    • Adrian Potaczała 4c
    • Michał Maziarz 4c
    • Kacper Musiał 5a
    • Kacper Skarżyński 5a
    • Marcin Cieślak 6b
    • Piotr Radziszewski 6a
    • Michał Ryniewicz 6a
    • Arek Tomaszewski 6a
    • Czarek Skarżyński 6a
    • Emil Eljaszewicz 6a

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście czwórbój  LA Chłopcy

  • III miejsce
    • Maciej Popowski 5b
    • Mateusz Kawałko 6b
    • Piotr Radziszewski 6a
    • Arek Tomaszewski 6a
    • Czarek Skarżyński 6a
    • Marcin Cieślak 6b

I Memoriał im. Agaty Mróz – Olszewskiej w piłce siatkowej

  • I miejsce
    • Matylda Latek 6a
    • Ula Wiśniewska 6a
    • Wiktoria Kowalska 6a
    • Ola Kozłowska 6a
    • Ala Stewula 5b
    • Zuzia Zielińska 5c
  • I miejsce
    • Kacper Skarżyński 5a
    • Czarek Skarżyński 6a
    • Arek Tomaszewski 6a
    • Emil Eljaszewicz 6a
    • Michał Ryniewicz 6a
    • Piotr Radziszewski 6a