header image
 

Sukcesy 2018/2019

Sukcesy 2018/2019

Sukcesy naukowe

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

  • Wyróżnienie – Michał Kościelecki 6a

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Wyróżnienie – Karolina Gago 2a
  • Wyróżnienie – Zuzanna Sokołowska 2a
  • Wyróżnienie – Gabriela Lenkiewicz 2b
  • Wyróżnienie – Hanna Stachurska 2b
  • Wyróżnienie – Aleksandra Biedrzycka 3a
  • Wyróżnienie Zofia Ptasiewicz 3a
  • Wyróżnienie – Michał Kościelecki 6a
  • Wyróżnienie – Lena Kaliszewska 6c
  • Wyróżnienie – Jagoda Rubach 6c
  • Wyróżnienie – Paweł Kasoń 7b
  • Wyróżnienie – Maurycy Kurczyński 7b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Laureat – Nina Wielgołaska 4a
  • Wyróżnienie – Kalina Mądry 2a
  • Wyróżnienie – Hanna Stachurska 2b
  • Wyróżnienie – Hanna Girdwoyń 5b
  • Wyróżnienie – Michał Kościelecki 6a

Ogólnopolski Konkurs MULTITEST HISTORIA

  • I miejsce – Szymon Gago 8b
  • Wyróżnienie – Maria Zalewska 5a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

  • I miejsce – Maurycy Kurczyński 7B

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948. W walce o wolną Polskę”

  • Finalista – Szymon Gago 8b

Konkurs historyczny „Wielcy Polacy dla niepodległej”

  • Laureat – Maksymilian Broszkiewicz – Krzyżanowski 5c
  • II miejsce – Aleksandra Słowik 6a
  • Wyróżnienie – Anna Piekarek 6a

Mazowiecki Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego

  • Laureat – Pola Materna 8b

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny Wiedzy o Społeczeństwie

  • Wyróżnienie – Zofia Walenciak 8a

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”

  • I miejsce – Maurycy Kurczyński 7b
  • II miejsce – Michał Kościelecki 6a

Przedmiotowy Konkurs Matematyczny

  • Laureat – Maurycy Kurczyński 7b

 

Sukcesy artystyczne

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”

  • Konkurs literacki
  • Złota Wena – Aleksandra Słowik 6a

 

  • Konkurs teatralny
  • Srebrna Wena – grupa teatralna
    • Patrycja Markowicz 5a
    • Ewa Misiak 5a
    • Maria Mokrosińska 5a
    • Laura Pezda 5a
    • Marie Roskoszny 5a
    • Anastazja Sakolska 5a
    • Pola Tomczak 5a
    • Maria Zalewska 5a
    • Nina Zdyb 5a
    • Małgorzata Gawryś 6b
    • Lena Kaliszewska 6c
    • Jagoda Rubach 6c
  • Brązowa Wena – grupa teatralna
    • Natasza Normark 5c
    • Nina Salwa 5c
    • Tadeusz Zarzecki 5c
    • Karolina Bielska 6a
    • Zofia Dąbrowska 6a
    • Anna Piekarek 6a
    • Nina Balcerak 7b
    • Maurycy Kurczyński 7b
    • Aniela Pollok 7b
    • Aleksandra Proć 7b
    • Magdalena Rutkowska 7b
    • Roksana Wojcieszak 7b
  • Konkurs muzyczny
  • I miejsce – Jagoda Rubach 6c
  • I miejsce – Anastazja Sakolska 5a
  • III miejsce – Natalia Kupras 6a
  • III miejsce – Emilia Cieślak 5a

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Ja Zwierzę”

  • II miejsceOskar Kondrat 5b

Festiwal Talentów

  • Wyróżnienie – Adrianna Strzelecka 6a

 

Sukcesy sportowe

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Futbolu Stołowym – Kwidzyn 2019 

  • III miejsce – Wsewołod Sakolski 7a

Warszawska Olimpiada Młodzieży – biegi przełajowe

  • Wyróżnienie – Adrian Pieniążek 8a
  • Wyróżnienie – Stanisław Broda 8b

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – piłka nożna

  • II miejsce
    • Bruno Nowak – Far 6a
    • Franek Pollok 6a
    • Dominik Wyszyński 6b
    • Olaf Prasowski 6c
    • Mateusz Bartoszewski 7a
    • Jakub Tybor 7a

Mistrzostwa Warszawy Amatorów – OPEN w Futbolu Stołowym

  • I miejsce – Olaf Prasowski 6c
  • I miejsce – Wsewołod Sakolski 7a
  • I miejsce – Damian Wojcieszak 7b 
  • III miejsce – Damian Dąbkowski 5b                                                                                                             

Zapasy

  • I miejsce – Oskar Konrad 5b
  • I miejsce – Mikołaj Kollesiński 1b
  • II miejsce – Maksymilian Dorochowicz 2b
  • III miejsce – Stanisław Plichta 5b
  • Wyróżnienie – Oskar Konrad 5b