header image
 

Sukcesy 2009/2010

Sukcesy naukowe

  • Laureat Konkursu Matematycznego „Torus”.
    • Adam Smolik Va
  • Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.
    • Piotr Radziszewski IIIb
    • Emil Kalata IVb
    • Kacper Musiał IIa
    • Kacper Frączek IIc
    • Iza Pacek IIc
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.
    • Mateusz Kawałko IIIc
    • Jacek Kazalski IIIc
    • Przemysław Rudziński IVb
    • Adam Smolik Va
    • Jarema Kozielewski Va
    • Jakub Spanier Va
    • Łukasz Garbacz Vb
    • Kamil Wojtasik VIa
    • Konrad Jaszczuk VIb
  • Finalista Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA.
    • Antoni Kędzierski Vb
  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Liga Zadaniowa 01.
    • Krystian Bączek Vc
    • Łukasz Garbacz Vb
    • Stanisław Słowik Vb
    • Adam Smolik Va
    • Marta Krakowska VIa
    • Alina Werbanowska VIa
  • Wyróżniony finalista Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Liga Zadaniowa 01.
    • Aleksandra Jabłonowska Va
    • Antoni Kędzielski Vb
    • Patrycja Olędzka Va
    • Jakub Spanier Va
  • Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Liga Zadaniowa 01.
    • Emilia Jagiełło Va
    • Marta Paczkowska VIa
    • Katarzyna Wojda Vb
  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English Ace 2010”.
    • Aleksandra Pechal IVa
    • Małgorzata Kwiatkowska Vb
    • Laura Korach Vb
  • Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English Ace 2010”.
    • Zuzanna Burkacka Va
  • Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.
    • Jarema Kozielewski Va
    • Patrycja Kołtuniak IIIc
    • Michał Paczkowski IIIc
    • Hubert Piłka IIIc
    • Mateusz Kawałko IIIc
  • Śródmiejski konkurs ortograficzny – „Mistrz ortografii”
    • I miejsce Emil Eljaszewicz IIIa
    • I miejsce Natalia Kojło IIIc
    • II miejsce Mateusz Kawałko IIIc
  • Dzielnicowy konkurs „Wzorowy matematyk”
    • I miejsce Mateusz Kawałko IIIc
    • III miejsce:
      • Jacek Kazalski IIIc
      • Urszula Wiśniewska IIIa
      • Karol Zalewski IIIa 

Sukcesy artystyczne

  • Srebrna Wena w konkursie Małych Form Teatralnych w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2009/2010 dla zespołu „Żaby” za sztukę „Kocie królestwo”
    • Weronika Bielkiewicz Va
    • Kinga Brzeźnicka Va
    • Zuza Burkacka Va
    • Emilia Jagiełło Va
    • Patrycja Olędzka Va
    • Olga Przychodzka Va
    • Weronika Sęk Va
    • Kamila Hodoreńska-Wieczorek Vb
    • Agata Karczmarczyk Vb
    • Małgorzta Kwiatkowska Vb
    • Julia Szeniawska Vb
    • Zuzanna Wermijewicz Vb
    • Katarzyna Wojda Vb
    • Natalia Wiaderkiewicz Vb
    • Julia Gawarecka Vc
  • I miejsce w konkursie fotograficznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
    • Agnieszka Bojczuk IVb
    • Natalia Wiaderkiewicz Vb
  • II miejsce w konkursie fotograficznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
    • Stanisław Słowik Vb
    • Wojciech Szczepański VIb
  • III miejsce w konkursie fotograficznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
    • Zuzanna Wermijewicz Vb
    • Bartosz Cierniak VIb
  • Wyróżnienie w konkursie fotograficznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
    • Aleksandra Kwiatek IVb
    • Karol Środowski VIb
    • Aleksander Środowski VIb
  • II miejsce w konkursie muzycznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
    • Olga Przychodzka Va
  • I miejsce w konkursie plastycznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
    • Julia Szeniawska Vb
  • II miejsce w konkursie plastycznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.
    • Agnieszka Bojczuk IVb
    • Lubomir Jasiński Ib

Sukcesy sportowe

  • I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Śródmieście w mini siatkówce dziewcząt.
    • Kamila Czarnecka Va
    • Maja Ciechańska Va
    • Olga Przychodzka Va
    • Zuzanna Wermijewicz Vb
    • Anita Daniłowska VIa
    • Aleksandra Radzikowska VIa
    • Alina Werbanowska VIa
    • Aleksandra Zdzebel VIa
    • Małgorzata Graszkiewicz VIa
    • Dominika Syta VIa
    • Marta Krakowska VIa
    • Kamila Kozłowska VIb
  • III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Śródmieście w pływaniu.
    • Przemysław Rudziński IVb
    • Emil Kalata IVb
    • Jan Postek Vb
    • Jakub Spanier Va
    • Krzysztof Rzepecki VIa
    • Julian Mistewicz VIb
  • I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Śródmieście w biegach przełajowych.
    • Konrad Jaszczuk VIb
    • Kinga Stankiewicz Vc
  • III miejsce w mini piłce nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola.
    • Kamil Bubień Vc
    • Przemysław Wojtczak Vc
    • Kacper Duda Vc
    • Wojciech Szczepański VIb
    • Konrad Jaszczuk VIb
    • Tomasz Piekutowski VIb
    • Michał Ciesielski VIb
    • Krzysztof Rzepecki VIa
    • Kamil Bereza VIa