header image
 

Kalendarz konkursów

Konkursy w roku szkolnym 2020/2021

 

Nazwa

Termin

Osoba odpowiedzialna

Zatrzymane chwile – rodzinny konkurs fotograficzny Wrzesień p. K. Dańczuk

p. J. Polcyn-Ostrowska

Najciekawsze zakątki naszej Ojczyzny – konkurs fotograficzny Wrzesień p. A. Kochanowska
XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy kalendarz” Wrzesień p. A. Kochanowska
Na wakacjach spotkałem matematykę Wrzesień p. M. Wiejak
Konkurs na nazwę świetlicy Wrzesień p. D. Jawornicka
Świetlicowy konkurs o bezpieczeństwie Wrzesień p. A. Iwaniuk
Rodzinny konkurs piosenki turystycznej Wrzesień p. D. Jawornicka

p. A. Iwaniuk

Football challenge – zawody indywidualne Wrzesień/październik Nauczyciele w-f
Memoriał im. Jana Żabińskiego. Indywidualne zawody w biegu na 200 m. Październik Nauczyciele w-f
Ja i mój pupil – konkurs fotograficzny
z okazji Dnia Zwierząt
Październik p. M. Szulim

p. A. Iwaniuk

Turniej świetlicowy – mistrz skakanki Październik p. D. Jawornicka
Konkurs Matematyczny (kuratoryjny) Październik p. K. Ćwiklińska

p. A. Kośmider

Konkurs Biologiczny (kuratoryjny) Październik p. M. Przybyłek
Konkurs Chemiczny (kuratoryjny) Październik p. M. Przybyłek
Konkurs Geograficzny (kuratoryjny) Październik p. A. Grabowska
Konkurs Fizyczny (kuratoryjny) Październik p. K. Ćwiklińska
Internetowy Konkurs Matematyczno-Logiczny Październik p. K. Ćwiklińska
Śródmiejski Konkurs Plastyczny
i Fotograficzny
Październik p. A. Kochanowska
Zdrowe śniadanko – konkurs klasowy Październik Wychowawcy klas I-III
The limits of your lg are the limits of your word Październik p. D. Miernik
Co wiemy o Powstaniu Warszawskim? (quiz, plakat, prezentacja) Październik p. U. Sergiej
Konkurs różańcowy dla klas I-III Październik Nauczyciele religii
Konkurs wiedzy o Maryi dla klas IV-VIII Październik Nauczyciele religii
XXVI edycja Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1540. Od Cedyni do Orszy” Październik p. U. Siergiej
Konkurs wiedzy o Polsce Listopad p. D. Jawornicka
Pysznie, zdrowo, kolorowo – konkurs fotograficzny Listopad p. M. Szulim
Warszawskie Olimpiady Języka Angielskiego dla klas II-VII Listopad p. D. Miernik
Julian Tuwim – czarodziej słów (quiz dla klas II-IV) Listopad p. M. Sadkowska
Międzynarodowy konkurs informatyczny BÓBR Listopad p. A. Meiser-Sompolska

p. J. Polcyn-Ostrowska

p. Łukasz Złotkowski

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Dziękczynienia (Thanksgiving) dla klas I-III Listopad p. K. Złotkowska
Konkurs Lingwistyczny z Języka Angielskiego dla klas V-VI, VII-VIII Grudzień p. A. Gnieciak
Odlotowe pojazdy św. Mikołaja – konkurs na formy przestrzenne Grudzień p. A. Dumka-Reich

p. P. Matuszak

Rodzinny konkurs „Szopka” Grudzień p. M. Dubińska
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły
w skokach na skakance
Grudzień Nauczyciele w-f
Wiem, Umiem, Potrafię Styczeń p. D. Jawornicka
Mistrz Żonglerki Styczeń, luty p. M. Miklewicz
Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas
V-VIII „Ortografia na medal”
Styczeń-marzec p. B. Rusak
Wzorowy matematyk – konkurs matematyczny

(dla klas II-III)

Luty p. K. Dańczuk

p. M. Szczeczko

Mistrz ortografii – konkurs dla klas II-III Luty p. P. Matuszek

p. A. Meiser-Sompolska

Mój zimowy sen – konkurs młodych literatów Luty p. J. Polcyn-Ostrowska

p. M. Ziętek

Konkurs fotograficzny „Moje ulubione zwierzę” Luty p. M. Dubińska
Konkurs na plakat dotyczący bezpieczeństwa w Internecie Luty p. K. Dudzińska
Bon czy ton – savoir vivre dla dzieci Marzec p. A. Kochanowska
Konkurs o ptakach Marzec p. A. Iwaniuk
Przyrodniczy Omnibus Marzec p. M. Szczeczko

p. E. Woźniak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” Marzec p. A. Kośmider
Wydajemy własną książkę Marzec p. A. Kochanowska
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Marzec p. M. Przybyłek
Konkurs Przyrodniczy „Tygrzyk” Marzec p. M. Przybyłek

p. K. Ćwiklińska

Konkurs wiedzy o Irlandii (klasy IV-VIII) Marzec p. A. Gnieciak
Tłumaczeniowy konkurs języka hiszpańskiego Marzec p. I. Kuhn
Konkurs Mitologiczny dla klas V-VI: znajomość mitów, konkurs krasomówczy Marzec p. A. Gromacka

p. E. Olszak

Z przysłowiem za pan brat –
test i krzyżówki dla klas V-VI
Marzec p. M. Sadkowska
Konkurs krasomówczy na podstawie audycji radiowych Jana Żabińskiego dla klas IV-VII Marzec p. B. Rusak
Quiz „Omnibus sportowy (konkurs wiedzy o sporcie) Marzec/kwiecień p. M. Miklewicz
Pestkowe Zoo – rodzinny konkurs plastyczny Kwiecień p. A. Dumka-Reich

p. P. Matuszak

Konkurs na zabawkę z recyklingu Kwiecień p. K. Dudzińska

p. A. Iwaniuk

Konkurs szkolny na najciekawszą grę sportową Kwiecień p. Ł. Złotkowski
Konkurs z jajkiem w tle – konkurs informatyczny Kwiecień p. M. Jabczyńska
Quiz „Co wiesz o patronie szkoły” dla klas VI-VIII Kwiecień p. A. Gromacka
Dance ma sens – konkurs taneczny Kwiecień/maj p. M. Miklewicz
Książka w obiektywie Kwiecień/maj p. M. Sadkowska
Proszę Państwa, oto miś – konkurs recytatorski
o zwierzętach
Maj p. K. Dańczuk

p. J. Polcyn-Ostrowska

Zostań Wordcorem Maj p. D. Miernik
Międzyszkolny Konkurs Literacki
„Ja- Zwierzę”
Maj p. A. Gromacka
Konkurs wiedzy o zasadach dobrego wychowania Maj/czerwiec p. A. Kochanowska
Moja Warszawa – konkurs wiedzy
o Warszawie
Czerwiec p. A. Dumka-Reich

p. M. Ziętek

Śródmiejski Konkurs Muzyczny Wg terminarza p. W. Słotwiński
English High Flier Wg terminarza p. K. Złotkowska
Konkurs Języka Angielskiego (kuratoryjny) Wg terminarza p. D. Miernik
English Ace Wg terminarza p. A. Gnieciak
eTwinning Wg terminarza p. D. Miernik
Przedmiotowy Konkurs Polonistyczny, Historyczny, z WOS-u dla uczniów szkół podstawowych Wg terminarza p. B. Rusak

p. U. Siergiej

VIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” Wg terminarza p. M. Dubińska
Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów – konkurs literacki, recytatorski, teatralny Wg terminarza p. B. Rusak