header image
 

Sukcesy 2021/2022

Sukcesy 2021/2022

Sukcesy naukowe

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Wyróżnienie – Aleksander Tchórz 2a
  • Wyróżnienie – Łucja Skowera 2c
  • Wyróżnienie – Apolonia Straub 3b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 

  • II miejsce – Zofia Zakrzewska 2b
  • Wyróżnienie – Anita Mikołajczyk 2a
  • Wyróżnienie – Aleksander Tchórz 2a
  • Wyróżnienie – Grzegorz Gunia 2b
  • Wyróżnienie – Gabriela Madajczak 2b
  • Wyróżnienie – Mateusz Kubiński 2c
  • Wyróżnienie – Roman Kucharczyk 2c
  • Wyróżnienie – Anna Zacharczuk 3a

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Junior

  • Laureat – Natasza Normark 8c

Ogólnopolska Olimpiada „Galileo” z języka angielskiego

  • Laureat – Zofia Kiryk 4b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace

  • Bardzo dobry wynik – Elżbieta Rak 4a
  • Bardzo dobry wynik – Anna Kuna 4a
  • Bardzo dobry wynik – Kalina Mądry 5a
  • Bardzo dobry wynik – Karolina Gago 5a
  • Bardzo dobry wynik – Wiktoria Pietraczyk 7a
  • Bardzo dobry wynik – Mateusz Tencer 8a
  • Bardzo dobry wynik – Natasza Normark 8c
  • Bardzo dobry wynik – Nina Salwa 8c
  • Dobry wynik – Maria Niwińska 4a

Ogólnopolski Świąteczny Konkurs Matematyczny

  • II miejsce – Maksymilian Aratyk 4a

Międzyszkolny konkurs języka hiszpańskiego „Abanico de palabras”

  • II miejsce – Emilia Cieślak 8a

Konkurs geologiczno-środowiskowy „Energia drzemiąca w skałach”

  • Wyróżnienie – Damian Dąbkowski 8b

Mała Olimpiada Matematyczna – etap dzielnicowy

  • Laureat- Bogna Białecka 3a
  • Laureat – Natalia Pachecka 3a
  • Laureat – Jagoda Górecka 3b
  • Laureat – Róża Milewska 3b

 

Sukcesy artystyczne

Ogólnopolski konkurs plastyczno – historyczny „ Ludzie z Kresów: Opowieści nieznane”

  • I miejsce – Nina Salwa 8c
  • Wyróżnienie – Nina Zdyb 8a

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs literacki

  • Złota Wena – Maksymilian Aratyk 4a

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs plastyczny

  • Złota WenaRóża Milewska 3b
  • Wyróżnienie – Pola Dzigowska 4a
  • Wyróżnienie – Zuzanna Oniszk 7a

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs recytatorski

  • Brązowa Wena – Liliana Bachlińska 3b
  • Wyróżnienie – Aleksandra Biedrzycka 5a

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs taneczny „Maski i twarze”

  • Złota Wena – Anna Zacharczuk 3a
  • Srebrna Wena – Anna Zacharczuk 3a
  • Srebrna Wena – Natalia Pachecka 3a
  • Srebrna Wena – Robert Pęcherzewski 3b
  • Srebrna Wena – Antonina Posacka 3b
  • Srebrna Wena – Karina Biały 3b
  • Srebrna Wena – Elena Kobylińska 3b
  • Srebrna Wena – Ewa Rybojad Ben Ezra 3b
  • Wyróżnienie – Michalina Pezda 5b
  • Wyróżnienie – Magdalena Gomola 5b
  • Wyróżnienie – Gabriela Lenkiewicz 5b
  • Wyróżnienie – Klara Galeja 5b
  • Wyróżnienie – Felicja Walli 5b

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs fotograficzny

  • Złota Wena – Maria Ostrowska 4a
  • Wyróżnienie – Stanisław Modzelewski 7b

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs muzyczno – wokalny

  • Wyróżnienie – Nina Salwa 8c

Konkurs plastyczny #hotARTchallenge 

  • Wyróżnienie – Iga Kuczyńska 7a
  • Wyróżnienie – Mateusz Parol 7b

 

Sukcesy sportowe

Klubowe Mistrzostwa Polski w Futbolu Stołowym – Kraków 2022

  • II miejsce – Piotr Leszczyński 7b

I Mistrzostwa Juniorów w Futbolu Stołowym 2022

  • I miejsce – Aurelia Bojarska 5a
  • I miejsce – Witomir Ishida 6a
  • I miejsce – Samanta Piotrowska 7b
  • I miejsce – Piotr Leszczyński 7b
  • II miejsce – Stanisław Milewski 5b
  • II miejsce – Filip Tokaj 7c
  • II miejsce – Pola Tomczak 8a
  • II miejsce – Laura Pezda 8a
  • II miejsce – Damian Dąbkowski 8b
  • III miejsce – Julianna Kasper 4b
  • III miejsce – Aurelia Bojarska 5a
  • III miejsce – Adrian Gwiazdowski 6a
  • III miejsce – Patrycja Markowicz 8a
  • III miejsce – Emilia Cieślak 8a
  • III miejsce – Damian Dąbkowski 8b
  • III miejsce – Nina Salwa 8c
  • III miejsce – Olena Tymkiv 8c
  • III miejsce – Askhab Gadzhiev 8c

Klubowe Mistrzostwa Warszawy w Futbolu Stołowym kat. Junior

  • I miejsce – Stanisław Milewski 5b
  • II miejsce – Stanisław Modzelewski 7b

Warszawska Olimpiada Młodzieży – szachy

  • II miejsce – Hanna Girdwoyń 8b
  • II miejsce – Miron Kondrat 8b
  • II miejsce – Oskar Kondrat 8b
  • II miejsce – Adam Stanuszek 8b
  • III miejsce – Witold Janas 4a
  • III miejsce – Hannach Stachurska 5b
  • III – Rafał Karaś Dąbrowski 6a
  • III – Mikołaj Kwieciński 6a

Warszawska Olimpiada Młodzieży – badminton

  • II miejsce – Miron Kondrat 8b
  • II miejsce – Oskar Kondrat 8b
  • III miejsce – Nina Salwa 8c
  • III miejsce – Olena Tymkiv 8c

Warszawska Olimpiada Młodzieży – ringo dziewcząt i chłopców 

  • IV miejsce – Alicja Kulińska 7b
  • IV miejsce – Natalia Adamczyk – Michalska 7c
  • IV miejsce – Igor Godlewski 7c

Warszawska Olimpiada Młodzieży – piłka siatkowa chłopców 

  • I miejsce – Damian Dąbkowski 8b
  • I miejsce – Miron Kondrat 8b
  • I miejsce – Oskar Kondrat 8b
  • I miejsce – Patryk Parzych 8b
  • I miejsce – Stanisław Plichta 8b
  • I miejsce – Aleksander Puszkarski 8b
  • I miejsce – Adam Stanuszek 8b
  • I miejsce – Dominik Zaręba 8b
  • I miejsce – Juliusz Zawadzki 8b

 

Inne sukcesy 

Konkurs wiedzy o Zoo „Rola Zoo” 

  • I miejsce – Nina Salwa 8c
  • I miejsce – Natasza Normark 8c