header image
 

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Sukcesy naukowe

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

  • Wyróżnienie – Paweł Kasoń 6b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur matematyczny”

  • Bardzo dobry wynikMaurycy Kurczyński 6b
  • Wyróżnienie – Maja Adamczyk 4a
  • Wyróżnienie – Michał Kościelecki 5a
  • Wyróżnienie – Lestek Dostatni 5b
  • Wyróżnienie – Stanisław Julke 5c
  • Wyróżnienie – Jagoda Rubach 5c
  • Wyróżnienie – Paweł Kasoń 6b

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego The Big Challenge

  • I miejsceNatasza Normark 4c
  • I miejsce – Lena Kaliszewska 5c
  • I miejsce – Maurycy Kurczyński 6b
  • I miejsce – Nikolas Szczepankowski 7b
  • Wyróżnienie – Jagoda Rubach 5c
  • Wyróżnienie – Stanisław Julke 5c
  • Wyróżnienie – Iga Kowalska 6b
  • Wyróżnienie – Aniela Pollok 6b
  • Wyróżnienie – Maciej Szczeczko 7b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • II miejsce – Gabriela Kollesińska 3b
  • II miejsce – Michał Kościelecki 5a
  • III miejsce – Aleksandra Biedrzycka kl.2a
  • III miejsce – Zofia Ptasiewicz 2a
  • III miejsce – Michał Girdwoyń 3c
  • III miejsce – Maciej Rozmysł 3c
  • III miejsce – Hanna Girdwoyń 4b
  • III miejsce – Wiktoria Godlweska 5a
  • III miejsce – Maciej Ptasiwicz 5a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier 2017

  • Bardzo dobry wynik – Lena Kaliszewska 5c
  • Bardzo dobry wynik – Maurycy Kurczyński 6a

English Ace 2018 – Konkurs  Ogólnopolski  Języka  Angielskiego

  • Bardzo dobry wynik – Nina Zdyb 4a
  • Bardzo dobry wynik -Hanna Girdwoyń 4b
  • Bardzo dobry wynik – Maria Zalewska 4a
  • Bardzo dobry wynik – Laura Pezda 4a
  • Bardzo dobry wynik – Lena Kaliszewska 5c
  • Bardzo dobry wynik – Adrianna Strzelecka 5a
  • Bardzo dobry wynik – Michał Kościelecki 5a
  • Bardzo dobry wynik – Stanisław Julke 5c
  • Bardzo dobry wynik – Maksymilian Wojtkowski 5b
  • Bardzo dobry wynik – Barbara Stachura 5b
  • Bardzo dobry wynik – Maciej Ptasiewicz 5a
  • Bardzo dobry wynik – Maurycy Kurczyński 6b
  • Bardzo dobry wynik – Aniela Pollok 6b
  • Bardzo dobry wynik – Nikolas Szczepankowski 7b
  • Bardzo dobry wynik – Zofia Tomaszewska 7a
  • Bardzo dobry wynik – Maciej Szczeczko 7b

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego I etap

  • I miejsceNatasza Normark 4c
  • I miejsce – Lena Kaliszewska 5c
  • I miejsce – Maurycy Kurczyński 6a
  • I miejsce – Maciej Szczeczko 7b
  • I miejsce – Nikolas Szczepankowski 7b
  • II miejsce – Hanna Gierdwoyń 4b
  • II miejsce – Adrianna Strzelecka 5a
  • II miejsce – Paweł Kasoń 6a
  • II miejsce – Pola Materna 7b
  • III miejsce – Michał Kościelecki 5a
  • III miejsce – Aniela Pollok 6b
  • III miejsce – Kornel Detka 7b

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego II etap

  • Finalista – Lena Kaliszewska 5c

Warszawski Konkurs Czytelniczy „Magia lektur”

  • I miejsce – Paweł Ksasoń 6b

IX Warszawski  Konkurs  Historyczno – Literacki „II Wojna Światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół”

  • I miejsce – Oskar Kondrat 4b
  • Wyróżnienie – Aleksandra Słowik 5a

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Ja zwierzę”                                                   

  • I miejsceJan Walenta- Cała 7a
  • Wyróżnienie – Magdalena Rutkowska 6b
  • Wyróżnienie – Aleksandra Słowik 5a                                                                                                                   

Międzyszkolny konkurs ortograficzny Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją

  • II miejsce – Hanna Radziszewska 4b

Przedmiotowy Konkurs Matematyczny

  • Finalista – Maciej Szczeczko 7b

Sukcesy artystyczne

XIV Mazowiecki Konkurs Savoir-Vivre „Obycie umila życie”

  • Finalista – Matylda Gwiazdowska 7a
  • FinalistaMarta Siudzińska 7B
  • Finalista – Jakub Tybor 6a
  • Finalista – Maurycy Kurczyński 6b
  • Finalista – Kasoń Paweł 6b

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”

Konkurs literacki

  • Złota WenaAleksandra Słowik 5a

Konkurs recytatorski

  • Wyróżnienie – Aleksandra Biedrzycka 2a

Konkurs Santo Subito

  • Laureat – Aleksandra Słowik 5a
  • Finalista – Wiktoria Pietraczyk 3a

Multimedialny Konkurs Plastyczny „ Od rycerza do misji zagranicznych – wizerunek żołnierza polskiego”

  • Wyróżnienie – Bruno Nowak-Far 5a

Śródmiejski Konkurs Muzyczny-instrumentalny

  • III miejsce – Jagoda Rubach kl. 5c
  • Wyróżnienie – Hanna Janas kl. 7a

I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

  • Finalista – Jagoda Rubach 5c
  • Finalista – Lena Kaliszewska 5c