header image
 

Sukcesy 2013/2014

Sukcesy naukowe

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny miniLOGIA 12

  • LaureatKacper Musiał 6a

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Bardzo dobry wynik – Kacper Musiał 6a
  • Wyróżnienie – Paweł Kasoń 2b
  • Wyróżnienie – Maciej Szczeczko 3b
  • Wyróżnienie – Dominik Gawlik 4b
  • Wyróżnienie – Katarzyna Babińska 5b
  • Wyróżnienie – Dominik Niedbała 5b
  • Wyróżnienie – Michał Garbacz 5b

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „Grafika z żółwiem”

  • I miejsce – Michał Gołaszewski 6a
  • I miejsce – Kacper Musiał 6a
  • II miejsce – Tomasz Kluczek 5b
  • II miejsce – Kacper Skarżyński 6a
  • II miejsce – Izabela Pacek 6c

Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego „English Ace 2014”

  • I miejsce – Maja Jabłońska 4c
  • Wyróżnienie – Mikołaj Tencer 4b
  • Wyróżnienie – Jonatan Toporowski 4c
  • Wyróżnienie – Hersylia Czernicka 5a
  • Wyróżnienie – Kacper Fr±czek 6c

Ogólnopolski  Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor 2014”

  • Wyróżnienie – Jonatan Toporowski 4c
  • Wyróżnienie – Jan Mokrosiński 5b
  • Wyróżnienie – Dagmara Niedbała 5b
  • Wyróżnienie – Dominik Niedbała 5b
  • Wyróżnienie – Zuzanna Meyer 6c

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Nagroda za bardzo dobry wynik – Dagmara Niedbała 5b
  • Nagroda za bardzo dobry wynik – Dominik Niedbała 5b
  • Nagroda za bardzo dobry wynik – Filip Szympliński 6a
  • Wyróżnienie – Łukasz Tański 2a
  • Wyróżnienie – Paweł Kasoń 2b
  • Wyróżnienie – Barbara Postek 3b
  • Wyróżnienie – Małgorzata Kowalczyk 4b
  • Wyróżnienie – Maja Jabłońska 4c
  • Wyróżnienie – Kacper Skarżyński 6a
  • Wyróżnienie – Adam Błoński 6b

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

  • Wyróżnienie – Piotr Okniński 5b

Przedmiotowy Konkurs Matematyczny

  • Finalista – Kacper Musiał 6c

Dzielnicowy konkurs ortograficzny dla uczniów klas trzecich „Mistrz ortografii”

  • III miejsce – Szymon Gago 3b
  • III miejsce – Bartosz Rozmysł 3b

Dzielnicowy konkurs matematyczny dla uczniów klas trzecich „Wzorowy Matematyk”

  • III miejsce – Maciej Szczeczko 3b

Konkurs Wiedzy o lesie – organizator Nadleśnictwo Jabłonna i Pałac Młodzieży

  • II miejsce – Michał Słomiński 6b

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Powstaniu Warszawskim

  • I miejsce – drużyna
    • Adam Błonski 6b
    • Jan Piekarek 6b
    • Jakub Rozkosz 6b
    • Alicja Stewula 6b
    • Kacper Waluk 6b 

Sukcesy artystyczne

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Pocztówka do autora”

  • I miejsce – Hersylia Czernicka 5a

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”

  • Konkurs literacki
  • Wyróżnienie – Zuzanna Janas 5c
  • Wyróżnienie – Dominik Niedbała 5b
  • Konkurs recytatorski
  • Złota Wena – Zuzanna Janas 5c
  • Srebrna Wena – Jan Jasiński 5b
  • Wyróżnienie – Pola Łabędzka 5a
  • Konkurs teatralny
  • Złota Wena – grupa teatralna:
    • Hersylia Czernicka 5a
    • Makary Jasiński 5a
    • Maja Kawałko 5a
    • Zuzanna Kurpińska 5a
    • Zuzanna Lis 5a
    • Pola Łabędzka 5a
    • Agata Pietraczyk 5a
    • Katarzyna Babińska 5b
    • Dominika Drosio 5b
    • Jan Jasiński 5b
    • Lidia KaĽmierska 5b
    • Łucja KaĽmierska 5b
    • Aleksandra Kowalska 5b
    • Dagmara Niedbała 5b
    • Aleksandra Stuldych 5b
    • Maja Zdulska 5b
  • Konkurs fotograficzny
  • Srebrna Wena – Michał Zaleta 6b
  • Wyróżnienie – Natalia Lipiec 5c
  • Wyróżnienie – Jakub Małkowski 6a
  • Wyróżnienie – Marianna Kot 6b
  • Wyróżnienie – Martyna B±czek 6c
  • ¦ródmiejski konkurs „Święto latawca”
  • I miejsce – Marianna Kot 5b
  • II miejsce – Anna Radziszewska „0”
  • II miejsce – Ignacy Puścian „0”
  • III miejsce – Jagoda Miklewicz „0”

Mistrzostwa Warszawy latawców płaskich i skrzynkowych BEMOWO – 2013

  • II miejsce – Marianna Kot 6b
  • III miejsce – Kacper Skarżyński 6a

Międzyszkolny Konkurs Literacki i Plastyczny „Ja zwierzę”

  • Konkurs plastyczny
  • I miejsce – Agata Pietraczyk 5a
  • II miejsce – Tatiana Jaroszek 4b
  • III miejsce – Aleksandra Stuldych 5b
  • Wyróżnienie – Agata Stawicka 6a

II Warszawski Konkurs Literacko – Plastyczno – Fotograficzny „Jesteśmy tacy sami”

  • I miejsce – Hersylia Czernicka 5a
  • I miejsce – Piotr Okniński 5b
  • II miejsce – Dominik Niedbała 5b
  • III miejsce – Zofia Burkacka 6a
  • III miejsce – Kacper Musiał 6a

IV Edycja Projektu Edukacyjno – Kulturalnego „Nie ma muru na Muranowie”

  • Konkurs plastyczny „Zachwyceni Budapesztem – plastyczne inspiracje”
  • II miejsce – Maja Jabłońska 4c

Konkurs recytatorski „Warszawskie dzieci”

  • Wyróżnienie – Katarzyna Babińska 5b
  • Wyróżnienie – Jan Jasiński 5b
  • Wyróżnienie – Zuzanna Janas 5c

Konkurs na wiersz o zdrowym żywieniu „Z warzywami żyję w zgodzie, jem je co dzień”

  • I miejsce – Zuzanna Meyer 6c

Sukcesy sportowe

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w biegach przełajowych

  • I miejsce – Szymon Hejnowicz 6b

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w unihokeju

  • I miejsce
    • Hubert Bojarski 6a
    • Kacper Musiał 6a
    • Kacper Skarżyński 6a
    • Stanisław Szulc 6a
    • Szymon Hejnowicz 6b
    • Maciej Popowski 6b
    • Adam Sokołowski 6b
    • Filip Wira 6b
    • Marcin Łukasiewicz 6c

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w piłce siatkowej chłopców

  • I miejsce
    • Hubert Bojarski 6a
    • Kacper Musiał 6a
    • Kacper Skarżyński 6a
    • Stanisław Szulc 6a
    • Łukasiewicz Marcin 6a
    • Szymon Hejnowicz 6b
    • Maciej Popowski 6b
    • Adam Sokołowski 6b
    • Jakub Rabiak 6b
    • Adam Błoński 6b

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w piłce koszykowej chłopców

  • II miejsce
    • Hubert Bojarski 6a
    • Kacper Musiał 6a
    • Kacper Skarżyński 6a
    • Stanisław Szulc 6a
    • Łukasiewicz Marcin 6a
    • Szymon Hejnowicz 6b
    • Maciej Popowski 6b
    • Adam Sokołowski 6b
    • Jakub Rabiak 6b
    • Filip Wira 6b
    • Jan Słowik 5a

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w tenisie stołowym

  • II miejsce
    • Kacper Musiał 6a
    • Kacper Skarżyński 6a
    • Adam Sokołowski 6b

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

  • II miejsce
    • Szymon Hejnowicz 6b
    • Maciej Pałka 6b
    • Maciej Popowski 6b
    • Jakub Cieślak 6c
    • Marcin Łukasiewicz 6c
    • Stanisław Szulc 6c

Zawody pływackie  „Już pływam”  Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście

  • II miejsce

Reprezentacja dziewcząt z klas II – III

Turniej  „Od zabawy do sportu”

  • II miejsce – Reprezentacja uczniów klas II – IV

II Memoriał im. Agaty Mróz – Olszewskiej w piłce siatkowej

  • I miejsce
    • Kacper Musiał 6a
    • Kacper Skarżyński 6a
    • Adam Błoński 6b
    • Szymon Hejnowicz 6b
    • Maciej Popowski 6b
    • Adam Sokołowski 6b
    • Hubert Bojarski 6c
    • Marcin Łukasiewicz 6c
    • Maciej Ryniewicz 6c
    • Stanisław Szulc 6c
  • II miejsce
    • Wiktoria Krauze 5a
    • Zofia Ber 6a
    • Ala Stewula 6b
    • Natalia Woźniak 6b
    • Zuzia Zielińska 5c