header image
 

Sukcesy 2019/2020

Sukcesy 2019/2020

Sukcesy naukowe

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

  • III miejsce – Michał Kościelecki 7a

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Bardzo dobry wynik – Maksymilian Aratyk 2a
  • Bardzo dobry wynik – Aleksandra Biedrzycka 4a
  • Wyróżnienie – Julian Antolik 3b
  • Wyróżnienie – Jan Radziszewski 4a
  • Wyróżnienie – Alona Baranochnikova 6b
  • Wyróżnienie – Maurycy Kurczyński 8b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

  • Wyróżnienie – Jana Hadley 5a
  • Wyróżnienie – Wiktoria Pietraczyk 5a
  • Wyróżnienie – Mateusz Abdi 5c
  • Wyróżnienie – Mateusz Tencer 6a
  • Wyróżnienie – Natasza Normark 6c
  • Wyróżnienie – Maciej Miluski 7a
  • Wyróżnienie – Adrianna Strzelecka 7a
  • Wyróżnienie – Maurycy Kurczyński 8b
  • Wyróżnienie – Aniela Pollok 8b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy  Leon  z języka angielskiego

  • I miejsce – Aleksandra Kozyra 1a
  • II miejsce – Adam Brzozowy 1a
  • III miejsce – Jan Guzowski 1a
  • III miejsce – Natalia Pachecka 1a
  • Wyróżnienie – Liliana Bachlińska 1b
  • Wyróżnienie – Hanna Brzozowa 2a
  • Wyróżnienie – Helena Hreczaniuk 2b
  • Wyróżnienie – Lena Filipek 3a
  • Wyróżnienie – Kalina Mądry 3a

Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z Chemii

  • Laureat – Michał Kościelecki 7a

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online

  • Laureat – Alona Baranochnikova 6b
  • Laureat – Liliana Borzuta 7c
  • Laureat – Mateusz Daczka 7c

Konkurs multimedialny „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Warszawa”

  • I miejsce – Juliusz Zawadzki 6b

 

Sukcesy artystyczne

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs recytatorski

  • Wyróżnienie – Bogna Białecka 1a
  • Wyróżnienie – Hanna Gałkowska 1a
  • Wyróżnienie – Natalia Pachecka 1a
  • Wyróżnienie – Magdalena Gomola 3b
  • Wyróżnienie – Aleksandra Biedrzycka 4a

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs literacki

  • I miejsce – Aleksandra Biedrzycka 4a
  • I miejsce – Aleksandra Słowik 7a
  • II miejsce – Zofia Dąbrowska 7a

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs fotograficzny

  • Brązowa Wena – Gabriela Lenkiewicz 3b
  • Brązowa Wena – Anna Piekarek 7a
  • Wyróżnienie – Vasyl Buzenko 2b
  • Wyróżnienie – Michalina Pezda 3b

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz” – konkurs filmowy

  • Brązowa Wena – Zofia Gieysztor 5a
  • Wyróżnienie – Michalina Pezda 3b

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Ja-Zwierzę

  • II miejsce – Oskar Kondrat 6b

 

Sukcesy sportowe

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Futbolu Stołowym  

  • III miejsce – Wsewołod Sakolski 8a

Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • I miejsce – Damian Wojcieszak 8b
  • II miejsce – Wsewołod Sakolski 8a

Śródmiejski Turniej Koluchstyle

  • II miejsce – Amelia Wilczak 4a
  • III miejsce – Aleksandra Biedrzycka 4a

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – biegi przełajowe  

  • I miejsce – Nina Zdyb 6a
  • I miejsce – Paweł Kasoń 8b
  • I miejsce – Wiktoria Pisarek 8b

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – piłka siatkowa chłopców

  • II miejsce
    • Damian Dąbkowski 6b,
    • Oskar Kondrat 6b
    • Miron Kondrat 6b
    • Aleksander Puszkarski 6b
    • Adam Stanuszek 6b
    • Juliusz Zawadzki 6b
    • Dominik Grzelak 7a

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – piłka siatkowa dziewcząt

  • Wyróżnienie
    • Karolina AL-Jundi 8a
    • Julia Halko 8a
    • Oliwia Napłoszek 8a
    • Zofia Ogiegło 8a
    • Inez Szumigaj 8a
    • Amelia Mazurkiewicz 8b
    • Magdalena Rutkowska 8b
    • Karolina Siekierzyńska 8b
    • Roksana Wojcieszak 8b