header image
 

Sukcesy 2007/2008

    • Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych
      • Martyna Kazimierczuk VI a – finalistka
    • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
      • Martyna Kazimierczuk VI a – wyróżnienie
      • Łukasz Balcerek VI a – wyróżnienie
      • Aleksander Mistewicz VI a – wyróżnienie
      • Magda Gawryś VI a – wyróżnienie
      • Karolina Sobecka VI c – wyróżnienie
      • Łukasz Garbacz III b – wyróżnienie
      • Konrad Jaszczuk IV b – wyróżnienie
    • Konkurs Matematyczny Meridian MMC 2008 – Pitagorasek dla Szkół Podstawowych
      • Martyna Kazimierczuk VI a – bardzo dobra ocena
      • Łukasz Balcerek VI a – bardzo dobra ocena
    • Przedmiotowy Konkurs Informatyczny miniLOGIA06
      • Aleksander Mistewicz VI a – finalista
      • Bartosz Bogusz VI c – finalista
    • Ogólnopolski Konkurs „Internetowa Liga Zadaniowa”:
      • Łukasz Balcerek VI a – I miejsce
      • Klaudyna Dzieniowska VI b – I miejsce
      • Agnieszka Gawlik V a – I miejsce
      • Martyna Kazimierczuk VI a – I miejsce
      • Sebastian Kot V a – I miejsce
      • Anna Malewska VI b – I miejsce
      • Aleksander Mistewicz VI – I miejsce
      • Milena Skwarczyńska VI b – I miejsce
      • Agata Wyszyńska VI b – I miejsce
      • Bartosz Bogusz VI c – I miejsce
      • Anna Dubińska VI a – I miejsce
      • Gabriela Korach V a – II miejsce
      • Maciej Szkopiński VI a – II miejsce
      • Magda Gawryś VI a – II miejsce
      • Diana Boruc V c – II miejsce
      • Julia Ostrowska V c – II miejsce
      • Aleksandra Rucińska V c – II miejsce
      • Magda Głazewska VI b – III miejsce
      • Karolina Jakubanis VI b – III miejsce
    • Konkurs „Żaba w Logo” dla szkół podstawowych i gimnazjów
      • Sebastian Kot V a – II miejsce
      • Agnieszka Gawlik V a – III miejsce
      • Gabriela Korach V a – wyróżnienie
      • Anna Malewska VI b – wyróżnienie
    • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor 2008”
      • Aleksander Mistewicz VI a – III miejsce
      • Maciej Szkopiński VI a – III miejsce
      • Katarzyna Kwiatkowska VI b – III miejsce
    • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace 2008”
      • Martyna Kazimierczuk VI a – III miejsce
      • Gabriela Korach V a – III miejsce
    • XI Edycja Konkursu Wiedzy o Lesie „Nie będzie nas czy będzie las”
      • Maciej Szkopiński VI a – III miejsce
    • Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
      • Milena Skwarczyńska VI b – wyróżnienie
    • Warszawska Olimpiada Młodzieży – biegi przełajowe
      • Agnieszka Gawlik V a – finalistka
    • Wojewódzki Przegląd Teatrów Szkolnych „Melpomena w szkolnej ławce”
      Grupa teatralna „Żuczki” za sztukę „Kocie rozmowy dachowców strychowych” otrzymała wyróżnienie:

      • Julia Pytel VI a
      • Agata Dmowska VI b
      • Klaudyna Dzieniowska VI b
      • Karolina Jakubanis VI b
      • Marzena Wiaderkiewicz VI b
      • Agata Wyszyńska VI b
      • Milena Skwarczyńska VI b
      • Natalia Ilkiewicz VI c
      • Aniela Juszkiewicz VI c
      • Iza Myszkowska VI c
      • Karolina Sobecka VI c
      • Julia Zyśk VI c
    • XI Przegląd Swobodnych Inicjatyw „Różnorodność kultur wokół nas”

      Grupa teatralna „Ślimaczki” za sztukę „Zaczarowany las” otrzymała wyróżnienie

      • Marta Krakowska IV a
      • Gabriela Niciarz IV a
      • Marta Paczkowska IV a
      • Aleksandra Radzikowska IV a
      • Alina Werbanowska IV a
      • Dominika Andrzejczuk V b
      • Karolina Barżykowska V b
      • Kinga Dąbkowska V b
      • Paulina Iwanek V b
      • Amal Jassim V b
      • Katarzyna Olczak V b
      • Hanna Śmiałowska V b
      • Michał Kuźmiuk V b
      • Filip Włodarczyk V b
      • Milena Skwarczyńska VI b
      • Natalia Ilkiewicz VI c

Nagrodę literacką za pracę „Magiczny klucz francuski” otrzymała Katarzyna Olczak V b

Wyróżnienie indywidualne za rolę Żółtego Krasnala w przedstawieniu „Zaczarowany las” otrzymała Dominika Andrzejczuk V b

    • Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Teatralia 2008”
      • Anita Daniłowska IV a
      • Anna Pomianowska V c
      • Julian Mistewicz IV b
      • Marta Krakowska IV a
      • Gabriela Niciarz IV a
      • Marta Paczkowska IV a
      • Aleksandra Radzikowska IV a
      • Alina Werbanowska IV a
      • Dominika Andrzejczuk V b
      • Karolina Barżykowska V b
      • Kinga Dąbkowska V b
      • Paulina Iwanek V b
      • Amal Jassim V b
      • Katarzyna Olczak V b
      • Hanna Śmiałowska V b
      • Michał Kuźmiuk V b
      • Filip Włodarczyk V b
    • Kurs Programowania w Logo dla uzdolnionych informatycznie uczniów szkół podstawowych

Ukończyli z wyróżnieniem:

      • Łukasz Balcerek VI a
      • Agnieszka Gawlik V a
      • Anna Malewska VI b

Ukończyli:

    • Bartosz Bogusz VI c
    • Diana Boruc V c
    • Magda Gawryś VI a
    • Gabriela Korach V a
    • Sebastian Kot V a
    • Aleksander Mistewicz VI a
    • Milena Skwarczyńska VI b
    • Karolina Sobecka VI c
    • Agata Wyszyńska VI b