header image
 

Sukcesy 2010/2011

Sukcesy naukowe

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace 2011”.

  • Bardzo dobry wynik – Mateusz Kawałko 4c
  • Bardzo dobry wynik – Aleksandra Pechal 5a
  • Dobry wynik – Zuzanna Burkacka 6a
  • Dobry wynik – Laura Korach  6b

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor 2011”.

  • Bardzo dobry wynik – Małgorzata Kwiatkowska 6b

VII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

  • Wyróżnienie – Aleksandra Jabłonowska

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Bardzo dobry wynik – Maciej Węcowski 2c
  • Bardzo dobry wynik – Dominik Niedbała 2b
  • Bardzo dobry wynik – Kacper Musiał 3a
  • Wyróżnienie – Mariusz Stuczyk 3b
  • Wyróżnienie – Kacper Waluk 3b
  • Wyróżnienie – Wojciech Urbański 3c
  • Wyróżnienie – Gabriela Postek 3c
  • Wyróżnienie – Kacper Frączek 3c
  • Wyróżnienie – Karol Zalewski 4a
  • Wyróżnienie – Julianna Jagiełło 4a
  • Wyróżnienie – Arkadiusz Tomaszewski 4b
  • Wyróżnienie – Barbara Wojcieszak 4b
  • Wyróżnienie – Mateusz Kawałko 4c
  • Wyróżnienie – Jacek Kazalski 4c
  • Wyróżnienie – Przemysław Rudziński 5b
  • Wyróżnienie – Emil Kalata 5b
  • Wyróżnienie – Jakub Spanier 6a
  • Wyróżnienie – Łukasz Garbacz 6b

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny miniLOGIA9

  • Finalista – Jakub Spanier 6a
  • Finalista – Jarema Kozielewski 6a

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Liga Zadaniowa 02

  • Laureat – Zuzanna Burkacka 6a
  • Laureat -Maja Ciechańska 6a
  • Laureat -Aleksandra Jabłonowska 6a
  • Laureat -Adam Smolik 6a
  • Laureat -Jakub Spanier 6a
  • Laureat -Jarema Kozielewski 6a
  • Wyróżnienie – Weronika Bielkiewicz 6a
  • Wyróżnienie -Krystian Bączek 6c
  • Wyróżnienie -Stanisław Słowik 6b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

  • Nagroda – Mateusz Kawałko 4c
  • Nagroda – Pola Łabędzka 2a
  • Nagroda – Dominik Niedbała 2b
  • Nagroda – Dagmara Niedbała 2b
  • Nagroda – Piotr Koniński 2b
  • Nagroda – Zuzanna Janas 2c
  • Wyróżnienie – Jan Postek 6b
  • Wyróżnienie – Paweł Wykowski 2b

XI edycja Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”

  •  I miejsce – Jan Postek 6b

IX Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”

  • Laureat – Jan Postek 6b

Międzyszkolny konkurs literacki „Świat za 100 lat”

  • Wyróżnienie – Jan Postek 6b
  • Wyróżnienie – Sonia Stępień 6b

Międzyszkolny konkurs literacki „Ja zwierzę”

  • I miejsce – Aleksandra Bowanko 5b
  • II miejsce – Patryk Baran 6c
  • Wyróżnienie – Sonia Stępień 6b

Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III Szkół Podstawowych m.st. Warszawy

  • II miejsce – Kacper Frączek 3c
  • II miejsce – Wojciech Urbański 3c
  • III miejsce – Michalina Kopertowska 3a

Dzielnicowy Konkurs „Mistrz ortografii”

  • III miejsce – Matylda Retyk 3a

Śródmiejski Konkurs „Omnibus”

  • II miejsce – Kacper Frączak 3c
  • III miejsce – Mateusz Nowak 3b
  • III miejsce – Wojciech Urbański 3c

Sukcesy artystyczne

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co  potrafisz”

  • Konkurs Plastyczny
    • I miejsce – Mateusz Kawałko 4c
    • Wyróżnienie – Maja Kawałko 2a
    • Wyróżnienie – Michał Gołaszewski 3a
    • Wyróżnienie – Kacper Musiał 3a
    • Wyróżnienie – Ludmiła Żmuda 4a
    • Wyróżnienie – Julia Szeniawska 6b
  • Konkurs Recytatorski
    •  I miejsce – Szymon Kupisz 2c
    •  Wyróżnienie – Jan Lubomir Jasiński 2b
    •  Wyróżnienie – Matylda Retyk 3a
    •  Wyróżnienie – Oliwia Więckowska 3c
  • Konkurs Fotograficzny
    • Złota Wena – Agnieszka Bojczuk 5b
    • Srebrna Wena – Stanisław Słowik 6b
    • Srebrna Wena – Natalia Wiaderkiewicz 6b
    • Srebrna Wena – Katarzyna Boruc 5a
    • Brązowa Wena – Zuzanna Weremijewicz 6b
    • Wyróżnienie – Katarzyna Wojda 6b
    • Wyróżnienie – Małgorzata Kwiatkowska 6b
    • Wyróżnienie – Piotr Radziszewski 4b
    • Wyróżnienie – Marta Mateńka 4b
  • Konkurs Muzyczny
    • Złota Wena – Agata Dziadak 1c
  • Konkurs Teatralny
    • Wyróżnienie – grupa teatralna „Łosie”
      • Gaja Fremi 5a
      • Weronika Kur 5a
      • Natalia Przeździecka 5a
      • Krystyna Rucińska 5a
      • Agnieszka Bojczuk 5b
      • Aleksandra Bowanko 5b
      • Michalina Krochmal 5b
      • Małgorzata Kruszewska 5b
      • Aleksandra Kwiatek 5b
      • Weronika Ołownia 5b
      • Aleksandra Raczyńska 5b
      • Urszula Raczyńska 5b
      • Urszula Zielińska 5b
      • Bogdan Izrailewski 5b
      • Emil Kalata 5b
      • Krzysztof Major 5b

Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko”

  • IV miejsce – Zuzanna Burkacka 6a

Śródmiejski Konkurs „Święto latawca”

  • I miejsce – Kacper Musiał 3a
  • I miejsce – Kamila Horodeńska – Wieczorek 6a, Laura Korach 6a
  • I miejsce – Krzysztof Nowik 4a
  • II miejsce – Filip Szympliński 3a
  • II miejsce – Zuzanna Weremijewicz  6b, Natalia Wiaderkiewicz  6b
  • II miejsce – Jan Siuliński 6c

Śródmiejski Konkurs „Śpiewamy pastorałki”

    •  III miejsce – Sonia Stępień 6b

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ASTRA rozwija talent”

    • Finalistka – Marianna Kot 3b

XIV Przegląd Swobodnych Inicjatyw

  • I miejsce – grupa teatralna „Ślimaczki”
    • Zuzanna Kamińska 4a
    • Wiktoria Kowalska 4a
    • Aleksandra Kozłowska 4a
    • Aleksandra Kuszkowska 4a
    • Urszula Wiśniewska 4a
    • Ludmiła Żmuda 4a
    • Jan Czopek 4a
    • Michał Ryniewicz 4a
    • Paulina Kaczanowska 4b
  • III miejsce – grupa teatralna „Żaby”
    • Weronika Bielkiewicz 6a
    • Kinga Brzeźnicka 6a
    • Zuzanna Burkacka 6a
    • Marta Eliaszewicz 6a
    • Patrycja Olędzka 6a
    • Olga Przychocka 6a
    • Kamila Horodeńska – Wieczorek 6b
    • Agata Kaczmarczyk 6b
    • Małgorzata Kwiatkowska 6b
    • Małgorzata Soja 6b
    • Julia Szeniawska 6b
    • Zuzanna Weremijewicz 6b
    • Natalia Wiaderkiewicz 6b
    • Katarzyna Wojda 6b
  • Nagroda indywidualna za stworzenie postaci scenicznej
    • Julia Szeniawska 6b

X Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada”

  • II miejsce – grupa teatralna „Ślimaczki”
  • Wyróżnienie -grupa teatralna „Żaby”

IV Ogólnowarszawskie Forum Teatralne

  • II miejsce -grupa teatralna „Ślimaczki”

Sukcesy sportowe

Biegi przełajowe o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście

  • I miejsce – Kinga Stankiewicz 6c
  • VI miejsce – Sonia Stępień 6b

Warszawska Olimpiada Młodzieży w biegach przełajowych

  • Finalistka – Kinga Stankiewicz 6c
  • Finalistka – Sonia Stępień 6b

Śródmiejski Turniej „Od zabawy do sportu”

  • I miejsce
    • Wanessa Hassoun 2a
    • Jan Jasiński 2a
    • Dominika Drosio 2b
    • Adrian Potaczała 2c
    • Agata Kusz 3a
    • Kacper Musiał 3a
    • Kacper Skarżyński 3a
    • Agata Stawicka 3a
    • Jan Piekarek 3b
    • Gabrysia Postek 3c
    • Ula Wiśniewska 4a
    • Cezary Skarżyński 4b
    • Zuzanna Sójka 4b
    • Marcin Cieślak 4c

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w piłce siatkowej chłopców

  • II miejsce
    • Marcin Kozłowski 5a
    • Jakub Musielik 5a
    • Jakub Postaremczak 5a
    • Przemek Rudziński 5b
    • Jakub Spanier 6a
    • Filip Gałecki 6b
    • Krystian Bączek 6c
    • Kacper Duda 6c
    • Rafał Gajewski 6c
    • Przemek Wojtczak 6c

Mistrzostwo Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w piłce siatkowej dziewcząt

  • III miejsce
    • Ola Bowanko 5b
    • Ula Zielińska 5b
    • Maja Ciechańska 6a
    • Kamila Czarnecka 6a
    • Maja Malczewska 6a
    • Olga Przychodzka 6a
    • Kamila Horodeńska – Wieczorek 6b
    • Laura Korach 6b
    • Zuzanna Weremiejewicz 6b
    • Julia Malarowska 6c

Śródmiejski Turniej „Od zabawy do sportu – Gotowi na Euro 2012”

  • III miejsce
    • Wanessa Hassoun 2a
    • Jan Jasiński 2a
    • Dominika Drosio 2b
    • Adrian Potaczała 2c
    • Agata Kusz 3a
    • Kacper Musiał 3a
    • Kacper Skarżyński 3a
    • Agata Stawicka 3a
    • Jan Piekarek 3b
    • Gabrysia Postek 3c
    • Ula Wiśniewska 4a
    • Cezary Skarżyński 4b
    • Zuzanna Sójka 4b
    • Marcin Cieślak 4c

Zawody pływackie „Już Pływam” Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście
Drużynowo:

  • III miejsce
    • Pola Łabęcka 2a
    • Wiktoria Krauze 2a
    • Ewa Wolska 2a
    • Jan Słowik 2a
    • Daniel Szymaniak 2a
    • Katarzyna Babińska 2b
    • Łucja Kazimierska 2b
    • Piotr Okmiński 2b
    • Paweł Wykowski 2b
    • Anna Smolińska 2c
    • Zuzanna Sikorska 2c
    • Marcelina Szyszko 2c
    • Hadrian Majczyk 2c
    • Adrian Potaczała 2c

Indywidualnie:

  • I miejsce – Paweł Wykowski 2b
  • II miejsce – Łucja Kazimierska 2b

Turniej piłkarski FABRYCZNA CUP

  • II miejsce
    • Marcin Kozłowski 5a
    • Jakub Musielik 5a
    • Filip Gałecki 6b
    • Krystian Bączek 6c
    • Kamil Bubień 6c
    • Kacper Duda 6c
    • Rafał Gajewski 6c
    • Przemysław Wojtczak 6c