header image
 

Sukcesy 2015/2016

Sukcesy naukowe

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

  • Bardzo dobry wynik – Paweł Kasoń 4b
  • Wyróżnienie – Lestek Dostatni – 3b
  • Wyróżnienie – Stanisław Julke – 3c
  • Wyróżnienie – Gawlik Dominik – 6b
  • Wyróżnienie – Krzysztof Faber – 6b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English High Flier 2015”

  • V miejsce – Maja Jabłońska 6c

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace 2016”

  • Dyplom uznania – Maja Jabłońska 6c
  • Dyplom uznania – Jonatan Toporowski 6c

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Leon”

  • III miejsce – Kornel Detka 5b
  • III miejsce – Jonatan Toporowski – 6c
  • Wyróżnienie – Pola Brettschneider 6a
  • Wyróżnienie – Michał Szczepański 6c
  • Wyróżnienie – Stanisław Julke 3c
  • Wyróżnienie – Maksymilian Wojtkowski, 3b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • II miejsce – Lestek Dostatni 3b
  • II miejsce – Michał Kościelecki 3a
  • III miejsce – Jonatan Toporowski 6 c
  • III miejsce – Łukasz Tański 4 a
  • III miejsce – Stanisław Julke 3 c
  • III miejsce – Maria Zalewska 2 a
  • III miejsce – Jan Szymański 2 b
  • III miejsce – Laura Pezda 2 a
  • III miejsce – Oskar Kondrat 2 b
  • III miejsce – Damian Dąbkowski 2b

Konkurs „Z poprawną polszczyzną, na co dzień”

  • Wyróżnienie – Barbara Budyta 6a
  • Wyróżnienie – Tatiana Jaroszek 6b
  • Wyróżnienie – Franciszek Zieliński 6c
  • Wyróżnienie – Magdalena Halko 5a
  • Wyróżnienie – Artur Nowak – Far 5a
  • Wyróżnienie – Barbara Postek 5b
  • Wyróżnienie – Marta Siudzińska 5b

Konkurs wiedzy o lesie „Nie będzie nas czy będzie las”

  • II miejsce – Zofia Tomaszewska 5a

I etap Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego

  • I miejsce – Maja Jabłońska 6c
  • II miejsce – Tomasz Gajdek 6c
  • III miejsce – Dominika Charszlak 6a
  • III miejsce – Jonatan Toporowski 6c

III etap Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego

  • Laureatka – Maja Jabłońska 6c
  • Finalista – Tomasz Gajdek 6c
  • Finalista – Jonatan Toporowski 6c

 

Sukcesy artystyczne

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”

  • Konkurs plastyczny
    • Złota Wena – Natalia Jakubowska 3 b
    • Wyróżnienie – Helena Kichner 3 a
    • Wyróżnienie – Antonina Bok 3 a
  • Konkurs muzyczny
    • III miejsce – Hanna Janas 5a
    • Wyróżnienie – Natalia Kupras 5a
    • Wyróżnienie – Estera Szulc
    • Wyróżnienie – Julia Świergocka
  • Konkurs fotograficzny
    • III miejsce – Alicja Wykowska 5a
    • Wyróżnienie – Zofia Klocek 6a
  • Śródmiejski konkurs „Święto latawca”
    • I miejsce – konkurencja drużynowa
    • I miejsce – Kamila Jaworska 6a
    • I miejsce – Hanna Radziszewska 2b
    • II miejsce – Roksana Wojcieszak 4b
    • II miejsce – Maja Adamczyk 2a
    • III miejsce – Franciszek Zieliński 6c
    • III miejsce – Jagoda Miklewicz 2b
  • Mistrzostwa Polski latawców płaskich i skrzynkowych
    • I miejsce – Roksana Wojcieszek 4b
    • III miejsce – Kamila Jaworska 6a
  • Mistrzostwa Warszawy latawców płaskich i skrzynkowych BEMOWO – 2015
    • I miejsce – konkurencja drużynowa
    • I miejsce – Kamila Jaworska 6a
    • I miejsce – Roksana Wojcieszak 4b
    • II miejsce – Paweł Kasoń 4b
    • II miejsce – Roksana Wojcieszak 4b
    • III miejsce – Kamila Jaworska 6a
    • III miejsce – Karolina Linkiewicz 4a
    • Wyróżnienie – Franciszek Zieliński 6c
    • Wyróżnienie – Igor Linkiewicz 2c
  • Konkurs recytatorski poezji religijnej. Konkurs recytatorski poezji patriotycznej.
    • I miejsce – Laura Pezda 2a
    • Wyróżnienie – Wiktoria Pietraczyk 1a
  • III edycja Literackiego Konkursu Fantasy „W kręgu Śródziemia”
    • III miejsce – Dominika Charszlak 6a
  • VII Dzielnicowy Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Coś z niczego – zwierzęta”
    • I miejsce – Mateusz Parol 1b
    • II miejsce – Mateusz Daczka 3c
    • III miejsce – Jakub Kosmala 1c
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki  „Ja – Zwierzę”
    • Wyróżnienie – Magdalena Rutkowska 4b
  • Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Ja – Zwierzę”
    • II miejsce – Julia Halko 4a
    • Wyróżnienie – Tatiana Jaroszek 6 b
    • Wyróżnienie – Magdalena Halko 5 a
    • Wyróżnienie – Jan Walenta – Cała 5 a
  • Międzyszkolny konkurs „Portret rodziców
    • I miejsce – Małgorzata Mazur 3a
    • Wyróżnienie – Zofia Lis 3c
    • Wyróżnienie – Jagoda Rubach 3c

Sukcesy sportowe

  • WOM biegi Przełajowe
    • II miejsce – Piotr Markiewicz 5b
    • Wyróżnienie – Hanna Janas 5a
    • Wyróżnienie – Julia Meyer 5a
  • Śródmiejskie zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt
    • Wyróżnienie
      • Agata Gulan 6b
      • Kamila Jaworska 6a
      • Małgosia Kowalczyk 6b
      • Karolina Kowalik 6b
      • Natalia Łempicka 6a
      • Amelia Roczniak 6b
      • Estera Szulc 6b
      • Julia Świergocka 6a
  • Śródmiejskie zawody w piłce nożnej chłopców
    • III miejsce
      • Mateusz Borowski
      • Daniel Gielo
      • Janek  Kłodziejski
      • Piotr Markiewicz
      • Mikołaj Mielecki
      • Mateusz Soliwoda
      • Dominik Szadkowski
      • Michał Szczepański
      • Franciszek Zieliński
      • Wojciech Zieliński
  • Turniej Jedynek Siatkarskich Dziewcząt
    • Wyróżnienie
      • Wykowska Alicja 5a
      • Orzeszyna Maja 4a
      • Kakila Kirkor 4a
      • Kaja Kryst 4a
  • Turniej Zapaśniczy Andrzeja Suprona Drużyn Mieszanych
    • Wyróżnienie – Karolina Kwaśna 4a
    • Wyróżnienie – Michał Szczepański 6c
  •  Turniej Mini Piłki Siatkowej pod patronatem Doroty Świeniewicz (dziewczęta)
    • Wyróżnienie – Alicja Wykowska 5a