header image
 

Sukcesy 2011/2012

Sukcesy naukowe

Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego „English Ace 2012”

  • Wyróżnienie – Kacper Musiał 4a
  • Wyróżnienie – Kacper Frączek 4c
  • Wyróżnienie – Mateusz Kawałko 5b
  • Wyróżnienie – Natalia Kojło 5b
  • Wyróżnienie – Aleksandra Pechal 6a

Ogólnopolski  Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor 2012”

  • Wyróżnienie – Zuzanna Meyer 4c

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Wyróżnienie – Krzysztof Faber 2b
  • Wyróżnienie – Dominik Gawlik 2b
  • Wyróżnienie – Agata Gulan 2b
  • Wyróżnienie – Jonatan Toporowski 2c
  • Wyróżnienie – Julianna Jagiełło 5a
  • Wyróżnienie – Mateusz Kawałko 5a
  • Wyróżnienie – Piotr Radziszewski 5a
  • Wyróżnienie – Emil Kalata 6b
  • Wyróżnienie – Dominik Niedbała 3b
  • Wyróżnienie – Kacper Musiał 4a
  • Wyróżnienie – Mariusz Stuczyk 4b

XIX Konkurs Matematyczny TORUS

  • Laureat – Kacper Musiał 4a
  • Laureat – Mateusz Kawałko 5b
  • Wyróżnienie – Emil Kalata 6b

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Liga Zadaniowa

  • Laureat – Emil Kalata 6b
  • Laureat – Przemysław Rudziński 6b
  • Laureat – Piotr Radziszewski 5a
  • Laureat – Mateusz Kawałko 5b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • I miejsce – Dominik Niedbała 3b
  • I miejsce – Paweł Wykowski 3b
  • Wyróżnienie – Katarzyna Babińska 3b
  • Wyróżnienie – Zuzanna Janas 3c
  • Wyróżnienie- Marta Powierza 3c
  • Wyróżnienie- Dagmara Niedbała 3b
  • Wyróżnienie- Pola Łabędzka 3a
  • Wyróżnienie- Adam Błoński 4b
  • Wyróżnienie- Filip Szympliński 4a
  • Wyróżnienie- Mateusz Kawałko 5b

Międzyszkolny konkurs literacki „Ja zwierzę”

  • II miejsce – Aleksandra Kwiatek, 6b
  • III miejsce – Patrycja Kołtuniak, 5b
  • Wyróżnienie – Natalia Kojło, 5b

Międzyszkolny konkurs literacki „Piórem po mapie wyobraźni”

  • Wyróżnienie – Zuzanna Pączkowska 5a

IX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkół podstawowych m.st. Warszawy ” Z ortografią za pan brat”

  • III miejsce – Paweł Wykowski 3b
  • Wyróżnienie – Aleksandra Głowicka 3a

Dzielnicowy konkurs ortograficzny dla  uczniów klas 3 „Mistrz ortografii”

  • III miejsce – Aleksandra Głowicka 3a
  • III miejsce – Kasia Babińska 3b
  • III miejsce – Paweł Wykowski 3b
  • III miejsce – Artur Schelenberg 3b
  • III miejsce – Dominik Niedbała 3b (etap warszawski)
  • III miejsce – Dominik Niedbała 3b

Dzielnicowy konkurs matematyczny dla uczniów klas 3 „Wzorowy Matematyk”

  • I miejsce – Piotr  Okniński 3b
  • II miejsce – Dominik Niedbała 3b

Mała Olimpiada Matematyczna dla uczniów klas trzecich m. st. Warszawy

  • I miejsce – Dominik Niedbała 3b

Sukcesy artystyczne

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”

  • Konkurs plastyczny
    • Złota Wena – Karolina Wojtczak 3c
    • Srebrna Wena – Mateusz Kawałko 5b
  • Konkurs teatralny
    • Złota Wena – grupa teatralna:
      • Kosma Kozielski 5a
      • Wiktoria Kowalska 5a
      • Zuzanna Kamińska 5a
      • Emil Eljaszewicz 5a
      • Ula Wisniewska 5a
      • Ludmiła Żmuda 5a
      • Paulina Kaczanowska 5a
      • Matylda Latek 5a
      • Zuzanna Pączkowska 5a
      • Marta Mateńka 5b
      • Justyna Tadros 5b
      • Julianna Jagiełło 5a
  • Konkurs recytatorski
    • Złota Wena – Jan Lubomir Jasiński 3b
    • Wyróżnienie – Zuzanna Janas 3c
    • Wyróżnienie – Paulina Kaczanowska 5a
  • Konkurs fotograficzny
    • Złota Wena – Marianna Kot, 4b
    • Złota Wena – Mateusz Kawałko, 5b
    • Srebrna Wena – Ludmiła Zmuda, 5a
    • Brązowa Wena – Piotr Radziszewski, 5a
    • Brązowa Wena – Jan Halemba 5b
  • Konkurs literacki
    • Wyróżnienie – Ludmiła Żmuda 5

Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Konkurencji Latawców Płaskich i Skrzynkowych „Latawce na Bemowie’ 11”  – 09.10.2011r.

  • III miejsce – Barbara Wojcieszak 5a
  • IV miejsce – Marianna Kot 4b
  • IX miejsce – Filip Szympliński 4a

„Śródmiejskie Święto Latawca” 18.10.2011r.

  • I miejsce – Michał Chojnacki 0
  • I miejsce – Wiktoria Krauze 3a
  • I miejsce – Julianna Jagiełło 5a
  • I miejsce – Barbara Wojcieszak 5a
  • II miejsce – Ewa Wolska 3a
  • II miejsce – Barbara Wojcieszak 5a
  • III miejsce – Wiktoria Krauze 3a
  • III miejsce – Marianna Kot 4b
  • III miejsce – Filip Szympliński 4a

Dzielnicowy konkurs ekologiczny „Ziemia jest piękna” klasy 0-3

  • I miejsce – Tatiana Jaroszek 2c
  • II miejsce – Szymon Gago 1b
  • II miejsce – Agata Pietraczyk 3a
  • III miejsce – Bartosz Rozmysł 1b
  • Wyróżnienie –  Pola Łabędzka 3a
  • Wyróżnienie – Paweł Kasoń 0
  • Wyróżnienie – Patryk Lipiński 0

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pędzlem po mapie wyobraźni”

  • I miejsce – Agata Pietraczyk 3a

Sukcesy sportowe

Biegi przełajowe o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście

  • I miejsce – Emil Kalata 6b

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w piłce siatkowej chłopców

  • I miejsce
    • Jakub Postaremczak 6a
    • Bartosz Sitarek 6a
    • Marcin Kozłowski 6a
    • Przemysław Rudziński 6b
    • Arkadiusz Tomaszewski 5a
    • Bogdan Izrailewski 6b
    • Alan Tomaszewski 6b
    • Cezary Skarżyński 5a
    • Piotr Radziszewski 5a

Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa – Śródmieście w piłce siatkowej dziewcząt

  • II miejsce
    • Aleksandra Bowanko 6b
    • Urszula Zielińska 6b
    • Natalia Przeżdziecka 6a
    • Aleksandra Pecha 6a
    • Milena Tybor 6a
    • Klaudia Królikowska 6a
    • Krystyna Rucińska 6a
    • Aleksandra Kozłowska 5a
    • Urszula Wiśniewska 5a
    • Matylda Latek 5a

Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście w pływaniu dziewcząt

  • III miejsce
    • Ula Zielińska 6b
    • Ola Bujko 6a
    • Matylda Latek 5a
    • Weronika Głowińska 5b
    • Agata Stawicka 4a
    • Gabriela Postek 4c

Zawody pływackie „Już pływam” Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście

  • III miejsce
    • Mateusz Wojciechowski 2b
    • Krzysztof Faber 2b
    • Maciej Kamiński 2b
    • Małgorzata Kowalczyk 2b
    • Marta Wojtczak 2b
    • Weronika Horodeńska – Wieczorek 2b
    • Barbara Budyta 2a
    • Zofia Klocek 2a
    • Zuzanna Michalczuk 2a
    • Krzysztof Boryczka 2a
    • Ignacy Arabski 2a
    • Joachim Zbroszczyk 2a
    • Agata Dziadak 2c
    • Michał Szczepański 2c
    • Piotr Chmielarz 2c
    • Daniel Gielo 2c

Turniej „Od zabawy do sportu”

  • II miejsce
    • Natalia Łempicka 2a
    • Barbara Budyta 2a
    • Mateusz Borowski 2c
    • Jakub Remba 2c
    • Dominika Drosio 3b
    • Zuzanna Lis 3a
    • Maja Zdulska 3b
    • Adrian Potaczała 3c
    • Ernest Kozłowski 3c
    • Jan Kozłowski 3a
    • Agata Sawicka 4a
    • Marianna Kot 4b
    • Kacper Musiał 4a
    • Jan Piekarek 4b