header image
 

Sukcesy 2014/2015

Sukcesy naukowe

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Wyróżnienie – Lestek Dostatni 2b
  • Wyróżnienie – Karolina Linkiewicz 3a
  • Wyróżnienie – Bartosz Głażewski 4b
  • Wyróżnienie – Maciej Szczeczko 4b
  • Wyróżnienie- Dominik Gawlik 5b
  • Wyróżnienie – Michał Szczepański 5c
  • Wyróżnienie – Dominik Niedbała 6b

Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego „English Ace”

       Dyplomy uznania za bardzo dobry wynik:

  • Maja Jabłońska 5c
  • Dagmara Niedbała 6b

Dyplomy uznania za dobry wynik:

  • Jonatan Toporowski 5c
  • Mikołaj Tencer 5b
  • Maciej Łukaszewski 4b
  • Wojciech Zieliński 4b
  • Szymon Gago 4b

Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego „English High Flier”

  • Laureatka – Maja Jabłońska 5c
  • Dyplom za bardzo dobry wynik – Pola Brettschneider 5a
  • Dyplom za bardzo dobry wynik – Dagmara Niedbała 6b
  • Dyplom za dobry wynik – Hersylia Czernicka 6a
  • Dyplom za dobry wynik – Ludwik Strycharz 6b
  • Dyplom za dobry wynik – Dominik Niedbała 6b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Nagroda za bardzo dobry wynik – Dominik Niedbała 6b
  • Wyróżnienie – Lestek Dostatni 2b
  • Wyróżnienie – Wiktoria Godlewska 2a
  • Wyróżnienie – Barbara Postek 4b
  • Wyróżnienie – Wiktoria Krauze 6a
  • Wyróżnienie – Agata Pietraczyk 6a
  • Wyróżnienie – Dagmara Niedbała 6b
  • Wyróżnienie – Piotr Okniński 6b
  • Wyróżnienie – Katarzyna Babińska 6b
  • Wyróżnienie – Paweł Wykowski 6b

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

  • Wyróżnienie – Paweł Wykowski 6b

Międzyszkoly Konkurs Języka Angielskiego „This is me”

  • II miejsce – Maja Jabłońska 5b
  • III miejsce – Małgorzata Kowalczyk 5b
  • Wyróżnienie – Tatiana Jaroszek 5b

 

Sukcesy artystyczne

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”

  • Konkurs literacki
  • Wyróżnienie – Zuzanna Janas 6c
  • Konkurs recytatorski
  • Złota Wena – Zuzanna Janas 6c
  • Wyróżnienie – Jan Jasiński 6b
  • Wyróżnienie – Jan Kozłowski 6a
  • Konkurs teatralny
  • Brązowa Wena – grupa teatralna:
    • Wiktoria Krauze 6a
    • Aleksandra Stuldych 6b
    • Aleksandra Kowalska 6b
    • Dagmara Niedbała 6b
    • Sandra Miłosz 6b
    • Jan Jasiński 6b
    • Zuzanna Janas 6c
    • Franciszek Zielińska 5c
    • Gabriel Łuniewski 5c
    • Piotr Chmielarz 5c
    • Michał Szczepański 5c
  • Konkurs fotograficzny
  • Srebrna Wena – Zuzanna Michalczuk 5a
  • Konkurs muzyczny
  • Złota Wena – Wiktoria Krauze 6a
  • Srebrna Wena – Zuzanna Michalczuk 5a
  • Srebrna Wena – Natalia Kupras 2a
  • Brązowa Wena – Zofia Ogiegło 3a
  • Wyróżnienie – Joanna Kupras 4a

Mistrzostwa Warszawy – BEMOWO latawców płaskich, skrzynkowych

  • I miejsce – Kamila Jaworska 5a
  • II miejsce – Kamila Jaworska 5a
  • III miejsce – Damian Wojcieszak 3b
  • Wyróżnienie – Roksana Wojcieszak 3b

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego

  • Wyróżnienie – Adam Kapica 6a

 

Sukcesy sportowe

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży

  • Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
  • III miejsce
  • Estera Szulc 5b
  • Zuzanna Lis 6a
  • Maja Kawałko 6a
  • Wiktoria Krauze 6a
  • Łucja Kaźmierska 6b
  • Katarzyna Babińska 6b
  • Piłka Nożna Chłopców
  • III miejsce
  • Dominik Szadkowski 4b
  • Mateusz Soliwoda 4b
  • Mateusz Borowski 5c
  • Jan Kozłowski 6a
  • Daniel Szymaniak 6a
  • Jacek Konopko 6a
  • Paweł Wykowski 6b
  • Jan Nadolny 6c
  • Ernest Kozłowski 6c
  • Michał Maziarz 6c

Turniej „Od zabawy do sportu” Dzielnicy Śródmieście

  • III miejsce
    • Wiktoria Stankiewicz 4a
    • Hanna Janas 4a
    • Alicja Wykowska 4a
    • Mateusz Szadkowski 4b
    • Piotr Markiewicz 4b
    • Roksana Wojcieszak 3b
    • Michał Chojnacki 3b
    • Damian Wojcieszak 3b
    • Jakub Kaczanowski 3b
    • Mateusz Daczka 2b
    • Krystian Rataj 2b
    • Jagoda Rubach 2b
    • Pola Olasek 2b

Turniej dwójek siatkarskich Varsovia Cup

  • III miejsce
    • Wiktoria Krauze 6a
    • Ewa Wolska 6a
    • Wanessa Hassoun 6a
    • Aleksandra Stuldych 6b
    • Katarzyna Babińska 6b
    • Łucja Kaźmierska 6b
    • Dagmara Niedbała 6b

I Świąteczny Turniej w Mini Siatkówce

  • III miejsce
    • Wiktoria Krauze 6a
    • Dagmara Niedbała 6b
    • Łucja Kaźmierska 6b
    • Katarzyna Babińska 6b

 

Inne osiągnięcia

70- godzinne szkolenie „Programowanie w Logo dla uczniów szkół podstawowych”

  • Maja Kawałko 6a
  • Zuzanna Lis 6a
  • Pola Łabędzka 6a
  • Agata Pietraczyk 6a
  • Michał Garbacz 6a
  • Jan Słowik 6a
  • Paweł Wykowski 6b