Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w Szkole Podstawowej nr 203, przy ulicy Ks. Ignacego Jana Skorupki 8 w Warszawie.

Firma cateringowa Smaczny Punkt wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU

Infolinia StartEdu

• system do zamawiania posiłków – 22 382 5050
  • organizacja żywienia – 513 655 477

UWAGA

Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

REJESTRACJA – w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego:

KLASY „1”

KLASY „2-8”

AKTYWNE LINKI DOSTĘPNE NA STRONIE SZKOŁY / W ZAKŁADCE STOŁÓWKA

• Dzieci które w roku szkolnym 2023/2024 będą uczęszczać do klasy 2, prosimy o rejestrację konta pod nowym linkiem: (link do projektu) i złożenie zamówienia na posiłki.
    Po rejestracji nowego konta, prosimy zgłaszanie rezygnacji z konta z klasy „1” wchodząc w zakładkę USTAWIENIA, a następnie ROZWIĄZANIE UMOWY

1. Począwszy od dnia 28.08.2023 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU.
    Posiłki będą wydawane od 5.09.2023 roku.
  2. Na podstawie Rozporządzenia Prezydenta m. st. Warszawy opłaty za posiłki należy wnosić: za wrzesień do 5.09, za pozostałe miesiące do końca miesiąca poprzedzającego.
  3. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości.
    Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane.
    Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 09:00.
  4. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
  5. Dostawca posiłków podjął decyzję, iż w Państwa placówce będą wykorzystywane elektroniczne karty identyfikacyjne służące do odbierania posiłków.
    Koszt wydania pierwszej karty jest bezpłatny, koszt wydania duplikatu karty 10,00 zł brutto.

! KARTY OBIADOWE WYDANE W ZESZŁYM ROKU SZKOLNYM
OBOWIĄZUJĄ, TAKŻE W TYM ROKU SZKOLNYM !
na ich podstawie wydawane są zamówione posiłki poprzez system

1. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
    1. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
    2. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.
  2. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.