Rok szkolny 2022/2023

GOŚĆ W ŚWIETLICY – PANI MARTA JÓZEFCZYK

Mieliśmy przyjemność gościć w świetlicy Panią Martę Józefczyk, autorkę książki dla dzieci  pt ” Nasz azyl” opisującą działalność naszych szkolnych Patronów.

INTEGRACYJNA WYCIECZKA ROWEROWA DO LASU KABACKIEGO

3-godzinna wycieczka rowerowa po Lesie Kabackim okazała się świetną przygodą dla dzieci, ich rodziców oraz nauczycieli. Nie tylko zintegrowaliśmy się, poprawiliśmy kondycję, ale również zobaczyliśmy jednostkę wojskową, w której polscy matematycy zdołali złamać szyfry niemieckiej maszyny szyfrującej – Enigmy, zbiorową mogiłę z okresu II wojny światowej oraz miejsce, gdzie rozbił się samolot pasażerski „Tadeusz Kościuszko”.

ŚWIATOWY DZIEŃ ARDUINO

Świetliki wzięły udział w warsztatach z robotyki i programowania z okazji Światowego Dnia Arduino. Na warsztatach uczniowie zbudowali czujniki zmierzchu na Arduino, czyli jednego z podstawowych elementów systemu inteligentnego domu.

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

Animacje edukacyjne PAH „Woda nie tylko w kranie” oraz „Oszczędzanie wody to za mało” stały się inspiracją do rozmowy na temat wody. Podczas zabawy interaktywnej dzieci zobaczyły, że woda nie jest nieskończonością.

KOEDUKACYJNE SZYDEŁKOWANIE

DZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA

Dzień Pozytywnego Myślenia, to doskonała okazja na dostrzeżenie zalet dnia codziennego. A jak uczcić ten dzień? Na przykład robiąc sobie lub innym małe przyjemności.

DZIEŃ BEZ PRZEMOCY

Co to jest przemoc? Jakie są rodzaje przemocy? Czy potrafisz zauważyć przemoc? Świetliki świetnie poradziły sobie z odpowiedziami na te pytania.

ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW

Wspaniała zabawa dla przedszkolaków. W świetlicy szkolnej dla naszych gości z przedszkola czekało wiele niespodzianek i wspaniała zabawa.

POPOŁUDNIE Z KOLĘDAMI W ŚWIETLICY

Popołudnie z kolędami w wykonaniu całej społeczności świetlików. Było bardzo radośnie i spontanicznie.

ŚWIETLICOWY POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ

10 listopada w świetlicy odbył się wyjątkowy Pokaz Mody Patriotycznej. Sala zamieniła się w prawdziwy wybieg, a uczniowie w modeli i modelki. Stroje nawiązywały do historii, kultury i barw narodowych Polski. Było bardzo radośnie i uroczyście.

Skip to content