Rok szkolny 2019/2020

WSPOMNIENIA ŚWIETLICOWE

Ach, cóż to był za rok 🙂 Nowe znajomości, przyjaźnie, wspólne wydarzenia i działania. Śmiech, radość i zabawa towarzyszyły nam każdego dnia. Obejrzyjmy, powspominajmy i zatęsknijmy.

DZIEŃ DZIECKA

Bo wszystkie dzieci nasze są… 😊 Kochane Dzieciaczki, z okazji Waszego święta życzymy Wam snów kolorowych, zabaw szalonych, przygód wspaniałych, przyjaciół oddanych, góry słodkości i mnóstwa radości.

DZIEŃ ZIEMI 22 KWIETNIA 2020

Dzień Ziemi to święto naszej planety. W tym roku święto obchodzimy 50 raz. Dzień Ziemi ma uświadamiać nam, jak ważne jest troszczenie się o środowisko naturalne. Tego dnia organizowane są specjalne akcje, wykłady, zbiórki tak zwanych elektrośmieci, także wspólne sadzenie drzew. Dnia Ziemi nie możemy obchodzić tylko jeden dzień w roku. Ziemia zasługuje na to,
+ Read More

ŻYCZENIA OD KAROLINKI

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary i nadziei. Pozdrawiam. Karolina z kl.3a

UDZIAŁ W AKCJI „ŚWIETLICOWE POZDROWIENIA”

W tym roku szkolnym nasza świetlica brała udział w ogólnopolskiej wymianie pocztówkowej. Za pośrednictwem portalu Facebook zrobiona została lista szkół, które między sobą wymieniały się pocztówkami, listami i pozdrowieniami. Nasi uczniowie pisali pocztówki i z niecierpliwością oczekiwali odzewu z innych szkół. Niestety, ostatnich, które nadeszły /Gdynia, Gdańsk, Malbork/ nie zdążyliśmy już powiesić. Może za rok…..

JESTEŚMY

Pomimo tego, że jesteśmy zamknięci  w domach nie tracimy kontaktu.  Dzięki świetlicowej stronie na Facebooku dzielimy się z Wami pomysłami, inspirujemy do aktywności i podziwiamy Wasze dokonania.  Dziękujemy, że jesteście.

NIESPODZIANKA DLA BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek są to osoby wyjątkowe w życiu naszym i naszych dzieci. Nasi kochani Dziadkowie, którzy odwiedzili szkołę w dniu Ich święta, otrzymali od swoich wnuczków pudełeczko z magiczną zawartością. Widząc wzruszenie w oczach Babć i Dziadków stwierdziliśmy, że warto było przygotować te drobne upominki.

CIEKAWE SPOTKANIE

Ciekawym spotkaniem zaczął się ten tydzień w klubiku. Odwiedziła nas mama jednego z uczniów, Pani Wiktoria Ishida, która wraz z rodziną mieszkała 10 lat w Japonii. Bardzo dziękujemy za ciekawą prezentację o tak odległym dla nas kraju i wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania. W żadnym z przewodników nie znaleźlibyśmy tylu interesujących nas informacji o „Kraju
+ Read More

RODZINNE MIKOŁAJKI W ŚWIETLICY

Babcia z wnuczką, Dziadek z wnukiem, Mamy z córkami i synem, Rodzice z synem, oraz trzy duety sióstr – oto bohaterowie „Rodzinnych Mikołajek”. Występy były różnorodne i bardzo pomysłowe, wszyscy świetnie się bawili. I Ci mali i Ci duzi. Dwaj Mikołaje, którzy odwiedzili naszą świetlicę byli pod wielkim wrażeniem świątecznego klimatu, jaki panował wśród nas.

OTRZĘSINY

Jak co roku w świetlicy szkolnej odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych? Motywem przewodnim imprezy była morska kraina. Zabawę rozpoczął piracki taniec. Następnie dzieci musiały przejść przez rwącą rzekę i udać się na odpowiednią wyspę przy pomocy kładki. Były także zabawy z kolorową chustą. Kiedy wszystkie zadania zostały zaliczone, nasze szkolne rybki uroczyście pasowały każdego na
+ Read More

Skip to content