XVII ŚWIETLICOWY KONKURS WARCABOWY

Na przełomie marca i kwietnia  odbył się XVII Świetlicowy Konkurs Warcabowy. Wzięło w nim udział 42 uczniów z kl.0-3. Rozgrywki odbywały się na trzech  poziomach wiekowych. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami i  niezwykłą wolą walki. Najlepsi  otrzymali nagrody i dyplomy a pozostali uczestnicy słodkie pocieszki-lizaki. Laureatami w tym roku byli:

  • z kl.0-1 Imc Aurelia Bojarska 1a,IImc Karolina Gago 1a,IIImc Helena Miklewicz 1a, IVmc Julianna Kasper 0
  • z kl.2 Imc Iza Krzywosz 2a, IImc Ola Biedrzycka, Mikołaj Kwieciński 2a, III mc Maja Karaskiewicz 2a
  • z kl.3 Imc Staś Modzelewski 3b, IImc Jaś Sobieski 3a, IIImc Wiktoria Pietraczyk 3a i Mateusz Abdi 3c

Zwycięzcom serdecznie gratuluję. Wszystkich zapraszam do konkursu w kolejnej edycji.

Organizator Barbara Górnikowska