KONKURS PRZYRODNICZY „JESTEM NA P -TAK”

Dnia 11 kwietnia w szkolnej świetlicy odbył się Konkurs Przyrodniczy „Jestem na P-Tak” dla uczniów klas „0”- II. Celem konkursu było utrwalenie i pogłębienie wiadomości dotyczących ptaków powracających do kraju wiosną. Wszyscy uczniowie wykazali się rozległą wiedzą przyrodniczą oraz szczególnym uwrażliwieniem na piękno polskiej przyrody. Widownia, czyli pozostałe dzieci bardzo aktywnie dopingowały uczestników konkursu. Zwycięzcami konkursu zostali:

  • I miejsce: Klasa 1a II miejsce: Klasa 1b
  • III miejsce: Klasa „0” i 2a
  • Wyróżnienia: Dla wszystkich dzieci za stosowanie zasady fair play.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych przez naszą świetlicę.