ŚRÓDMIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 5 listopada siedmioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w przesłuchaniach Konkursu Recytatorskiego „Wolność kocham i rozumiem…”. Przesłuchania odbyły się w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.  W pierwszej części konkursowych przesłuchań, w kategorii klas 0-III, uczestniczyli: Klara i Kuba z kl. 1b, Nina i Magdalena z kl. 2b oraz Ola i Rafał z kl.3a. Natomiast w starszej kategorii wystąpiła Nina z kl. 5c. Jurorami konkursu byli: pani wicedyrektor MDK „Muranów”, animator teatralny oraz dwoje aktorów-absolwentów Warszawskiej Akademii Teatralnej. Wszyscy uczniowie wspaniale przygotowali się i pięknie zaprezentowali wybrane utwory. Ich starania spotkały się z uznaniem jurorów oraz dużym aplauzem pozostałych uczestników. W oczekiwaniu na wyniki konkursu gratulujemy naszym uczniom pasji, odwagi i talentu.