ŚLUBOWANIE

W piątek 14 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania Pierwszoklasistów. Najważniejszym  momentem uroczystości było pasowanie na ucznia, którego osobiście dokonała  Dyrektor Szkoły pani Anna Oskroba. Pierwszaki z dumą i przejęciem wychodziły na scenę, by tradycji stało się zadość. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 203 w Warszawie. Następnie uczniowie klasy pierwszej  zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie w krótkim programie artystycznym. Całą uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego oraz zespołu instrumentalnego pod kierunkiem pana Wiesława Słotwińskiego. Na zakończenie na osłodę trudów ślubowania w sali na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.