OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY

W środę 3 kwietnia w naszej szkole gościliśmy pana Wiesława Brzozowego, prywatnie tatę Hani z klasy I a, który wprowadził nas w świat owocowych smaków. Mieliśmy okazję obejrzeć prezentację multimedialną, z której dowiedzieliśmy się, jak odróżnić owoc od warzywa oraz gdzie rosną poszczególne owoce. Największą radość sprawiła jednak degustacja. Każde dziecko miało możliwość odkrycia nowych smaków. Na wszystkich uczestników czekała owocowa niespodzianka. W imieniu wszystkich dzieci i nauczycieli serdecznie dziękujemy panu Wiesławowi i firmie Fresh Word, Bronisze za przygotowanie tej atrakcji. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby uatrakcyjnić życie naszej szkoły, serdecznie zapraszamy do współpracy.