„MINI PLAYBACK SHOW”

Z okazji Dnia Dziecka, nasza świetlica postanowiła spełnić dziecięce marzenia swoich wychowanków i umożliwić im wcielenie się w rolę ulubionych gwiazd. 30 maja odbyła się muzyczna impreza – Mini Playback Show, która zgromadziła aż 39 chętnych! Poziom umiejętności uczestników przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wybór utworów był bardzo różnorodny. Na naszej scenie pojawiły się takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Lady Gaga czy Anna Jantar. Jury jednomyślnie ogłosiło, że nie jest w stanie wskazać najlepszego wykonania, dlatego wszyscy uczestnicy zostali jednakowo nagrodzeni.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za chwile wzruszeń i zachwytów! Dziękujemy także wspaniałej publiczności, która mocno kibicowała i wspierała występujących!

Dziękujemy za ten mile spędzony czas i… do zobaczenia na następnym Mini Playback Show!