WIEM, UMIEM, POTRAFIĘ – POPISY TALENTÓW

Po raz kolejny uczniowie SP nr 203 udowodnili, że są dziećmi niezwykle utalentowanymi. Tym razem miało to miejsce podczas szkolnej imprezy pt. „Wiem, umiem, potrafię”. Śpiew, taniec, pokazy sztuczek, występ kabaretowy, to umiejętności, które są nieobce naszym małym, szkolnym artystom. Jury składające się z uczniów i nauczycieli miało olbrzymi problem z wyłonieniem najciekawszych talentów, ale udało się Ola Proć, Aniela Pollok i Magda Rutkowska to zwyciężczyni w kategorii klas 0-III, Małgosia Kowalczyk i Maja Zalewska to zwyciężczyni w kategorii klas IV-VI. Dziewczęta zostały nagrodzone za niezwykłe umiejętności taneczne. Nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom pokazu serdecznie gratulujemy!!!