SZKOLNY DZIEŃ SPORTU DLA KLAS IV-VII

We wtorek 12 czerwca odbył się Szkolny Dzień Sportu dla klas IV-VII. Uczniowie sprawdzali swoją sprawność  w konkurencjach indywidualnych: 

  • Bieg na 50 m na czas
  • Skok w dal z miejsca / przeskoki przez skakankę na czas
  • Tor przeszkód sprawdzający koordynację ruchową uczniów
  • Slalom piłkarski
  • Jazda na hulajnodze
  • Matematyczny bieg

Każdy po wykonaniu zadania otrzymywał pieczątkę na karcie uczestnika. Po uzupełnieniu i  wykonaniu wszystkich konkurencji uczestnicy otrzymywali coś słodkiego na uzupełnienie utraconych kalorii. Na koniec, spośród uzupełnionych kart zostały wylosowane  nagrody rzeczowe. Dodatkową atrakcją było stanowisko ratownictwa medycznego, gdzie każdy uczeń miał możliwość nauki i doskonalenia udzielania pierwszej pomocy na fantomie w obecności ratowników medycznych.