ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA

Jadą, jadą misie – hej, ha, hejże ha
Śmieją im się pysie…
Oj śmiały się pyszczki przyniesionych do szkoły misiów i nasze buziaki również, kiedy w progu szkoły przywitał nas, towarzyszący nam przy różnych okazjach – nasz Szkolny Miś i częstował nas pysznymi cukierkami. Potem zebraliśmy się na szkolnym korytarzu, żeby podsumować szkolny plebiscyt na najpopularniejszego misia – bohatera filmu lub książki. Wśród rodziców zwyciężył Miś Uszatek, my wybraliśmy Kubusia Puchatka. Następnie posłuchaliśmy ciekawostek o niedźwiedziach i fragmentu książki Janoscha „Panama – wszystkie opowieści o misiu i tygrysku” – jednej z wielu pozycji polecanych przez szkolną bibliotekarkę. Na przerwach mogliśmy oglądać bajki, których główną rolę grał nasz solenizant. To był wspaniały dzień… KOCHANY MISIU – Z OKAZJI TWOJEGO ŚWIĘTA, ŻYCZYMY CI ŻEBY DZIECI KOCHAŁY CIĘ PRZEZ NASTĘPNE STULECIA

Skip to content