ŚLUBOWANIE

We wtorek 17 października 2017 r. odbyło się w naszej szkole Ślubowanie Pierwszoklasistów. Na początku uroczystości uczniowie Ia i Ib spotkali się z niezwykłymi gośćmi z królestwa „Szkołolandii” – Królem Ołówko, Królową i Gwardzistą.  Aby zostać oficjalnie włączonym do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 203 w Warszawie pierwszaki musiały wykonać wiele zadań przygotowanych przez królewskich gości. Najważniejszym  momentem uroczystości było ślubowanie oraz pasowanie na ucznia, którego osobiście dokonała  Dyrektor Szkoły Pani Anna Oskroba. Całą uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego oraz zespołu instrumentalnego.  Po uroczystości w salach lekcyjnych na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.