header image
 

Ruch to zdrowie

RUCH TO ZDROWIE

Pobyt w domu nie musi oznaczać nudy i braku ruchu .Wystarczy trochę wyobraźni, zręczności i z materiałów jakie na pewno w domu się znajdują , z pomocą starszych, stworzycie niepowtarzalne instalacje czy przyrządy do zabaw. Życzymy powodzenia. Oby tylko rodzice mieli czas na pomoc i zabawę .

Zachęcamy do wykorzystania niżej zamieszczonych pomysłów.

Prawie jak klasy

Ty skacz, Ty skacz❤️💪Super zabawa dla dzieci i dorosłych 😂😁💪

Opublikowany przez Paulinę Rękodzieło Sobota, 21 marca 2020

Gra w kolory

Kleurenpalet

Hier wordt van alles geactiveerd; geheugen, coördinatie, middenlijn cross, spiegelen, creatief denken, richting, plezier, verwarring en vooral worden verbindingen gelegd in de hersenen. Makkelijk te maken en succes verzekerd. Geschikt voor alle leeftijden.

Opublikowany przez Learning through movement Środa, 19 lutego 2020

Proponujemy zadania ruchowe na cały tydzień 🙂 Jeśli wykonasz wszystkie wymyśl własną pieczęć i narysuj ją pod instrukcjami.

Taniec dla dzieci