PODSUMOWANIE ŚRÓDMIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BETLEJEMSKA SZOPKA”

12 stycznia o godz. 10.00  odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs „Betlejemska szopka”. Zostały ogłoszone wyniki  i wręczono nagrody – gry edukacyjne, ufundowane przez burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy pana Piotra Kazimierczaka, wszystkim grupom przedszkolnym biorącym udział w konkursie. Uczniowie  SP 203 wystawili jasełka i wspólnie  z przedszkolakami zaśpiewali kolędy. Następnie dzieci podziwiały swoje piękne szopki wystawione w holu szkoły. Wychowawczyniom grup i wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 203, ul. Ks. I. J. Skorupki 8.
Honorowy patronat nad konkursem objął: Pan Piotr Kazimierczak Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
Osobą odpowiedzialną za konkurs  – p. Marzanna Dubińska doradca metodyczny m.st. Warszawy   a jednocześnie nauczyciel SP 203.
Uczestnicy konkursu – dzieci ze śródmiejskich  przedszkoli

W Śródmiejskim Konkursie Plastycznym „Betlejemska szopka” wzięło udział 14 grup  z następujących przedszkoli:

• Przedszkole nr 34 grupa I, II, III, IV , ul. Emilii Plater
  • Przedszkole nr 5 grupa 3,4,5 latki , ul. Okrąg 6b
  • Przedszkole nr 16 Ekoludki, ul. Górskiego 5
  • Przedszkole nr 30 Zielona łódeczka
  • Przedszkole nr 35, ul. Górskiego 1
  • Przedszkole nr 129, Raj na Skarpie Jazdów
  • Przedszkole nr 25 , ul. Boya
  • Przedszkole nr 24, ul. Drewniana 10
  • Odział przedszkolny SP 210

Komisja biorąc pod uwagę kryteria konkursu oraz oryginalność, kolorystykę, wkład pracy przyznała następujące miejsca: