LAUREACI FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW

24 maja w Teatrze Palladium odbyła się gala finałowa X edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. W koncercie wystąpiły nasze uczennice, laureatki konkursu muzycznego: Hanna Janas z kl. 5a zdobywczyni Brązowej Weny oraz Natalia Kupras z kl. 3a, która otrzymała wyróżnienie. Zauważone i nagrodzone wyróżnieniami w konkursie muzycznym zostały również Julia Świergocka z kl. 6a i Estera Szulc z kl. 6c. Laureatką festiwalu została także Nina Balcerak z kl. 4b, która otrzymała Brązową Wenę za monodram pt.: „ Para butów” w konkursie małych form teatralnych. Nagrodami mogą poszczycić się również uczestniczki konkursu fotograficznego: Alicja Wykowska z kl. 5a zdobywczyni Brązowej Weny i Zofia Klocek, która otrzymała wyróżnienie. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Skip to content