LATAWCE, LATAWCE, WIATR…

4 października na lotnisku Bemowo odbyły się 19. Mistrzostwa Warszawy Młodzików Latawce na Bemowie. Klub „Drewutnia” z naszej szkoły zajął I miejsce w konkurencji latawców płaskich  i skrzynkowych. Kamila Jaworska z klasy 6 a zdobyła I miejsce, Roksana Wojcieszek oraz Paweł Kasoń, uczniowie klasy 4 b wywalczyli II miejsce, Karolina Linkiewicz z klasy 4 a zajęła III miejsce, jej brat Igor z 2 c IV miejsce, a Franek Zieliński, uczeń 6 c, V miejsce.

W konkursie śródmiejskim organizowanym przez Gimnazjum 37, który odbył się 9 października szkoła zdobyła I miejsce w kategorii „Najpiękniejszy i najoryginalniejszy latawiec”. W kategorii klas I – III Hania Radziszewska z klasy 2 b wywalczyła I miejsce, II miejsce zdobyła Maja Adamczyk z klasy 2 a, III miejsce Jagoda Miklewicz z 2 b. W kategorii klas IV – VI kolejne miejsca otrzymali: Kamila Jaworska, Roksana Wojcieszak i Franek Zieliński.

Skip to content