KREDKOBRANIE 2022

KREDKOBRANIE 2022 – „POKOLORUJ PRZYSZŁOŚĆ NA 5!”

zbiórka artykułów szkolnych

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice i Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej, 5.edycji akcji Kredkobrania, której inicjatorem jest Fundacja Ignatianum (Akademia Ignatianum w Krakowie). Celem akcji jest zbiórka nowych przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach.

Chciejmy odpowiedzieć na potrzeby młodych Polaków mieszkających poza granicami Rzeczypospolitej i pokazać, że ich przyjaciele pamiętają o nich i w miarę swoich możliwości chcą pomóc.

Już od WTORKU 13.09.2022 r. w naszej szkole zbieramy: kredki, zeszyty, bloki/papier kolorowy, farby, plastelina, pisaki, długopisy, piórniki, ołówki, kleje, przybory geometryczne, cyrkle, plecaki, gumki, nożyczki, temperówki, taśmy klejące, bibuły, teczki, ryzy papieru, pędzle.

Ważne, aby wszystkie przybory/ artykuły były nowe!!!

Wszystkich chętnych darczyńców prosimy o przynoszenie artykułów i składanie ich w swoich klasach, w pudełkach oznaczonych plakatem „Kredkobranie 2022”. Zbiórka trwa do WTORKU 27 września br.

Wszystkim Darczyńcom, którzy pozytywnie odpowiedzą na ten apel z góry serdecznie dziękujemy!!!