KONKURS

Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie rysunkowym o tematyce ekologicznej organizowanym na terenie naszej Szkoły Podstawowej!

Głównym celem konkursu jest podniesienie świadomości dzieci na temat ochrony środowiska, a także zwiększenie ich aktywności w tej dziedzinie. Konkurs jednocześnie inspiruje do spojrzenia na kwestię środowiska oczami dziecka, zastanowienia się jak ważną rolę w ich życiu pełni środowisko oraz zachęca najmłodszych do zwrócenia uwagi na poszczególne aspekty otaczającego ich świata.

Konkurs polega na przygotowaniu plakatu- wykonanego dowolną techniką- pod hasłem Jak chronię, dbam i troszczę się o środowisko…. Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych – 6-9 lat i 10-12 lat. Nagrodą główną w konkursie jest semestralny kurs języka angielskiego w Szkole Mała Lingua. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplom udziału w konkursie.

Prace konkursowe należy przynosić wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym do Sekretariatu w dniach 28.04- 15.05. br.

Organizatorem konkursu jest MAŁA LINGUA szkoła języków obcych dla dzieci oparta o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell. Szkoła została wyróżniona przez Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności Certyfikatem Jakości i Innowacyjności European Language Label za autorską metodę nauczania MAŁA LINGUA oraz przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tytułem MIEJSCE ODKRYWANIA TALENTÓW, który świadczy o tym, że przyczynia się do odkrywania talentów wśród dzieci i młodzieży. Dlatego też konkurs odbywa się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Mokotowa m. st. Warszawy, Burmistrza Ursynowa m. st. Warszawy oraz Burmistrza Śródmieścia m. st. Warszawy.

Poniżej znajduje się link do Fun Page’u konkursu:

Szczegółowych informacji nt. Konkursu można uzyskać u Pani Agnieszki Krzywosz pod numerem telefonu 608 666 987  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: a.krzywosz@malalingua.eu.