JESTEŚMY MISTRZAMI

Świat jest pełen latających maszyn, ale latawce cały czas nas wzruszają.
Bo kto nie chciałby latać tak jak one.

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły pokazali mistrzowską klasę. Pracowali z zapałem na zajęciach Klubu „Drewutnia” klejąc i malując niezwykłe latawce. Potem pokazali, że można je puszczać wysoko pod obłoki. Na 17 Mistrzostwach Warszawy Młodzików w konkurencji latawców płaskich i skrzynkowych „Latawce na Bemowie” pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo m. ST. Warszawy zdobyli dwa wysokie miejsca. W klasie latawców skrzynkowych FLS zajęli: II miejsce – Marianna Kot kl.6b oraz III miejsce – Kacper Skarżyński kl.6a, zdobywając tym samym kwalifikacje do Mistrzostw Polski- Gliwice 2013.

Dnia 8 października 2013 roku uczniowie z SP 203 prezentowali również swoje latawce w X konkursie latawców organizowanym w Gimnazjum nr 37 przy ul. Niskiej zajmując wysokie lokaty. W kategorii „zerówka” zdobyli: II miejsce – ex aequo Hanna Radziszewska i Ignacy Puścian oraz III miejsce – Jagoda Miklewicz, a w kategorii klas 4 – 6: I miejsce Marianna Kot kl. 6b.
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.