FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI 2021 – PODZIĘKOWANIA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie

W imieniu Pani Magdy z rodziną, dla której zbieraliśmy dary w tegorocznej akcji Szlachetnej Paczki, serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc materialną, wsparcie i wielką wrażliwość na potrzeby tej rodziny będącej w trudnej sytuacji bytowej.

W ubiegły Weekend Cudów, 11-12 grudnia wszystkie dary (zebrane w 13 niemałych paczkach) zostały przekazane do Centrum Wolontariatu w Kolbuszowej, skąd zostały dostarczone przez wolontariuszy SZP dla rodziny Pani Magdy. W otrzymanym SMS-ie znalazły się pierwsze słowa podziękowania następującej treści:

Gorąco dziękujemy! Paczka przepiękna! Wszystkiego bardzo dużo i bardzo dobrej, jakości. Obuwie i odzież idealne. Chłopcy bardzo zadowoleni z prezentów, cieszą się z zabawek.

W podziękowaniu dzieci Pani Magdy – Kamil i Wiktor narysowali laurki, które wkrótce zostaną przesłane pocztą.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Darczyńcom, całej Społeczności szkolnej za tak wspaniały odzew, hojność, podjęte działania w skompletowanie wszystkich potrzeb dla rodziny oraz współtworzenie akcji Szlachetnej Paczki.