FESTYN

W piękną słoneczną sobotę 11 czerwca odbył się w naszej szkole festyn rodzinny pod hasłem „ENERGETYCZNE EKO ZOO”. Tegoroczny festyn został połączony z festiwalem nauki, którego motywem przewodnim była energia. Na uczestników czekało dużo atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Odbył się pokaz eksperymentów pt. „Energia”, pokaz judo klubu sportowego „Lemur”, występy laureatów konkursów FMT „Maski i twarze”, szkolnych „Dance ma sens” i „Wiem, umiem, potrafię”, była aukcja, loteria fantowa, klasowe stanowiska kiermaszowe, sportowe konkurencje rekreacyjne oraz stanowiska z eksperymentami. Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera, wszyscy bawili się wspaniale, a na twarzach dzieci i dorosłych gościł uśmiech.