DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca to święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Rozpoczął się punktualnie o godz. 9.00 od wspólnego spotkania na boisku szkolnym, podczas którego Pani Dyrektor Anna Oskroba, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i zapoznała uczestników z programem dziecięcego święta. Organizatorzy, a byli nimi Pani Dyrektor, Rada Rodziców i świetlica szkolna, stanęli na wysokości zadania i zorganizowali dla naszych uczniów wiele atrakcji. Imprezę otworzył taniec Zumba zatańczony przez całą społeczność szkolną. Następnie każdy uczeń mógł odwiedzić stoiska z atrakcjami takimi jak: salon tatuażu, salon fryzjerski, stylizacja paznokci, bańki mydlane, balonowe zwierzaki. Podczas imprezy każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w Fotobudce oraz poczęstować się popcornem i lodami. Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole zakończyły pokazy magika. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył wszystkim wiele emocji. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.