„DANCE MA SENS”

20 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs taneczny pod hasłem „Dance ma sens”. Uczniowie klas I – III oraz IV – VI prezentowali swój talent i kreatywność w wielu stylach tanecznych: od tańca klasycznego, przez towarzyski, po nowoczesny i hip hop. Mieliśmy szansę zobaczyć zarówno skomplikowane choreografie duetów i zespołów, jak również improwizacje ruchowe solistów, zwłaszcza te w wykonaniu najmłodszych artystów. Wszystkim uczestnikom konkursu, finalistom oraz laureatom, serdecznie gratulujemy.

O szczegółach przebiegu przesłuchań oraz samego konkursu, będzie można przeczytać w najnowszym numerze gazetki szkolnej „Newsy ze skorupki’. Młodzi dziennikarze towarzyszyli artystom obserwując ich zmagania na tanecznej scenie.