CERTYFIKAT WARS I SAWA

Miło nam poinformować Państwa, że 26 października nasza szkoła otrzymała Certyfikat „Szkoły Wspierającej Uzdolnionych – WARS i SAWA” przyznawany przez Prezydenta m.st. Warszawy. Nasz projekt akcentował przede wszystkim działania, jakie realizujemy w zakresie rozwijania wszechstronnych zainteresowań i talentów dzieci. Wśród 16 szkół, które otrzymały certyfikat po raz pierwszy, SP 203 jako jedyna została szczególnie wyróżniona gwiazdką – nasz wniosek został przez Zespół i Kapitułę oceniony jednomyślnie na najwyższym poziomie. Gratulujemy Szkolnemu Zespołowi Wspierania Uzdolnionych!!! Certyfikat odebraliśmy z rąk Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy – Pana Włodzimierza Paszyńskiego, Dyrektora Biura Edukacji – Pani Joanny Gospodarczyk oraz członków Kapituły.

Skip to content