MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR

W tym roku szkolnym po raz drugi braliśmy udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR.
Uczeń klasy VI b Paweł Kasoń w kategorii Benjamin (klasy V-VI) zdobył wyróżnienie – gratulujemy to ogromny sukces.
W XII edycji Konkursu  w kategorii Skrzat brało udział aż 16 uczniów z klas trzecich.
W kategorii Benjamin wzięło udział 10 uczniów z klas V-VI. Czterech uczniów klas siódmych rozwiązywało zadania z kategorii Junior. Trzydziestu uczniów SP 203 wzięło udział w XII edycji Konkursu. Wszyscy wyróżnieni i  uczestnicy otrzymają dyplomy.
Dziękujemy Pani Katarzynie Rzepińskiej i wychowawcom klas trzecich Paniom Joannie Polcyn – Ostrowskiej i Elżbiecie Szymańskiej za pomoc w przeprowadzeniu konkursu.
Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w XIII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR – szkolni koordynatorzy konkursu: Dorota Tadajewska i Kamil Piech