TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

W dniach 28 września – 2 października w naszej szkole odbył się Tydzień Języków Obcych. Wydarzenie co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W tym roku uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym „The limits of your language are the limits of your Word”. Uczniowie klasy piątej i szóstych uczestniczyli w turnieju „Jaka to melodia?” – wersja językowa, a uczniowie klas siódmych oraz ósmych sprawdzili swoją wiedzę w turnieju „Milionerzy”. Zabawie towarzyszyły niezwykłe emocje i dobry humor. Wszystkim uczestnikom Dnia Języków Obcych dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie.  Gratulujemy występu i życzymy powodzenia w rozwijaniu dalszych umiejętności językowych.