KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO

„W karnawale, w karnawale
dzieci bawią się wspaniale.
W karnawale każdy chce
tańczyć, śpiewać, bawić się.”

24 stycznia odbył się długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły bal karnawałowy. W tym roku hasło przewodnie brzmiało „Planeta Ziemia”. Bawili się na nim w dwóch turach wszyscy uczniowie z klas „0” – III oraz IV – VIII. Imprezę poprowadził DJ, który od pierwszych taktów muzyki zachęcał dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i tanecznych korowodów. Uczniowie chętnie uczestniczyli w licznych konkursach i zabawach. Nie zabrakło również okazji do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Na wszystkich uczestników zabawy czekał w klasach słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Atmosfera podczas balu była wspaniała, a wspólna zabawa przyniosła jej uczestnikom wiele radości.