DZIEŃ OTWARTY

We wtorek w naszej szkole odbył się dzień otwarty. Już od kilku tygodni przygotowywaliśmy się do tego ważnego wydarzenia.  Frekwencja dopisała.  Odwiedziło nas bardzo wielu rodziców i kandydatów. Na wszystkich czekała cala masa atrakcji.  Podczas gdy rodzice słuchali wystąpienia Pani Dyrektor, przedstawiciela nauczania początkowego oraz przedstawiciela zespołu pedagogiczno-psychologiczno, dzieci oglądały przedstawienie kukiełkowe. Po części teatralnej czekały na nie warsztaty kulinarne, na których próbowały swoich sił w pieczeniu ciasteczek, warsztaty z ozobotami, gdzie poznawały tajniki programowania oraz warsztaty przyrodnicze. Na tych ostatnich nasi goście mogli nie tylko obejrzeć niesamowite doświadczenia, ale także wziąć w nich udział. Na koniec wszyscy goście i nauczyciele mogli spędzić wspólny czas przy herbacie i ciastku. Wypieki przygotowane przez naszych uczniów i stołówkę szkolną przypadły przybyłym do gustu. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie. Mamy nadzieje, że będziemy mieli możliwość spotkać się już 1. września w nowym, powiększonym gronie.