ZIELONA NOC W SZKOLE

W piątek 19 maja, kiedy lekcje oraz zajęcia dobiegły końca i wszyscy uczniowie wyszli ze szkoły, zrobiło się cicho, spokojnie i pusto, ale tylko na chwilę! 2b postanowiła zabrać plecaki, śpiwory i wprowadzić się do szkoły na jedną noc! Nasza sala lekcyjna, w której, na co dzień odbywają się zajęcia zamieniła się w sypialnię. Rozłożyliśmy nasze karimaty, śpiwory, pościel, przytulanki i mogliśmy poczuć się prawie jak w domu.  Jednak nie poszliśmy od razu spać, czekało na nas wiele atrakcji. Samodzielnie przygotowaliśmy pyszną kolację. Każdy z nas przyrządził pizzę według własnego pomysłu. Później wyszliśmy na boisko szkolne, gdzie radośnie spędziliśmy czas bawiąc się w ulubione zabawy i gry zespołowe. Na koniec urządziliśmy sobie imprezę, na której obowiązywał strój piżamowy. Wydawało się nam, że jesteśmy już zmęczeni, ale po chwili odpoczynku wybraliśmy się na nocne zwiedzanie szkoły z latarkami. Zwiedziliśmy każdy zakamarek szkoły…. Niech pozostanie tajemnicą, co odkryliśmy. Zielona noc w szkole była dla nas wszystkich niezwykłym wydarzeniem! Może w następnym roku urządzimy zieloną noc w większym gronie?

Skip to content