JESTEM NA p-TAK – KONKURS

 
W dniu 18 maja w szkolnej świetlicy odbył się Konkurs Przyrodniczy „Jestem na P-Tak” dla uczniów klas II i III.
Celem Konkursu było utrwalenie i pogłębienie wiadomości dotyczących budowy i zwyczajów ptaków powracających do kraju wiosną. Wszyscy uczniowie wykazali się rozległą wiedzą przyrodniczą oraz szczególnym uwrażliwieniem na piękno polskiej przyrody. Widownia, czyli pozostałe dzieci, bardzo aktywnie dopingowały uczestników konkursu, a także czynnie włączały się do rywalizacji (pytanie do publiczności, koło do przyjaciela).

Zwycięzcami konkursu w kategorii klas II zostali:

  • I miejsca: Maria (2A); Marta (2A); Damian (2A); Michał (2C)
  • II miejsca: Nina (2A); Adrian (2C)
  • III miejsca: Hanna (2A)
  • Wyróżnienia: Kaja (2A); Olgier (2A)

W klasach III zwyciężyli:

  • I miejsca: Hanna (3B); Jagoda (3B)
  • II miejsca: Nina (3B); Nina (3C)
  • III miejsca: Natalia (3B); Patrycja (3A)

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych przez naszą szkołę.

Skip to content