ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

W naszej szkole, co roku uroczyście świętujemy obchody Święta Niepodległości. 10 listopada 2016 roku dzieci z klas „0” – III wzięły udział w uroczystości przygotowanej przez klasy 3a i 3c. Były wiersze i pieśni legionowe śpiewane przez wszystkich uczestników uroczystości, prezentacja multimedialna przybliżająca wydarzenia historyczne związane z walką o niepodległość oraz przepięknie zatańczony polonez. Dla uczniów klas IV – VI klasa 6b przygotowała interesujące przedstawienie, prezentujące walkę Polaków o niepodległość. Szkolny chór pięknie zaśpiewał patriotyczne pieśni i piosenki. Dzięki doskonale wyrecytowanym tekstom i wysłuchanym pieśniom mogliśmy poczuć atmosferę tamtych wspaniałych dni z 1918 roku.