SPOTKANIE Z BALETNICĄ

16 listopada klasy drugie odwiedził niezwykły gość p. Anna Wujkowska, choreografka, reżyserka, współpracuje z Teatrem Palladium, od lat zawodowo zajmuje się tańcem klasycznym, nowoczesnym i towarzyskim. Zaprezentowała dzieciom kilka kroków i pozycji baletowych, pomagały jej przy tym uczennice Hania i Jana z 2 a. Wszyscy byli oczarowani urokiem, wdziękiem i umiejętnościami naszego gościa. Chętni uczniowie mieli okazję wyjść na scenę, założyć śliczne stroje i poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Dzieci z wielką odwagą wcielały się w role postaci z „Jeziora Łabędziego”. Widownia nagrodziła małych artystów wielkimi brawami. Pani Ania w piękny i subtelny sposób pokazała nam, że taniec może być sztuką, ukazującą różne emocje i historie. Podczas tańca stajemy się aktorami, tancerzami, poznajemy swoje możliwości i odkrywamy drzemiące w nas talenty. Dziękujemy za fantastyczne spotkanie!

Skip to content