ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW

„Pasuję Cię na ucznia …” takie słowa usłyszeli nasi najmłodsi – pierwszoklasiści, we wtorek 14 października 2014 roku. Trochę speszeni, ale uśmiechnięci złożyli swoje pierwsze w życiu przyrzeczenie. Rodzice z łezką w oku wysłuchali wiersza i piosenek śpiewanych przez swoje pociechy. Każdy pierwszak z dumą odbierał dyplom i legitymację szkolną. Chór szkolny oraz występy dzieci grających na cymbałkach i instrumentach perkusyjnych uświetniły tę wzruszającą uroczystość. Następnie wszyscy udali się do swoich klas na przygotowany przez rodziców poczęstunek… a wśród smakołyków znalazły się nawet ciasteczka w kształcie tarczy szkolnej. Świeżo pasowanym uczniom życzymy wielu sukcesów w ich naukowej drodze.